Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lassan kezdem azon kapni...

Lassan kezdem azon kapni magam, hogy nem örülök dolgoknak, amik miatt nemrég még kiugrottam volna a bőrömből?

Figyelt kérdés
Pl világéletemben szerettem a dinoszauruszokat/ásatások, régészet érdekeltek nagyon. Tavaly alkalmam volt elmenni egy dinokiállításra, de nem éreztem azt a nagy örömöt, hogy na végre, itt vagyok stb. Olyan életunt lettem. Dolgozom, és egyenlőre otthon élek, szóval nem mehéz az életem, csak rémunalmas. Vagy monoton, vagy én sem tudom, de valami nem jó, és szeretnék ezen változtatni. Nemrég voltam egy szuoer koncerten, jó volt a hangulat, én meg csak ott egy helyben riszálgattam... olyan mosolymentesen. Eltűnt az életörömöm, és szeretném visszakapni! Amugy hozzáteszem, nem vagyok egy igényes ember, ami a pénzt illeti (valóban nem boldigít, tapasztalat), a kicsi dolgoknak tudok igazán örülni.
2011. szept. 1. 10:06
 1/2 A kérdező kommentje:
23/L, ez lemaradt.
2011. szept. 1. 10:07
 2/2 anonim ***** válasza:

akkor örülj, hogy a kicsi dolgokban találod meg a szépet! hallgass operát, komolyzenét!

http://www.youtube.com/watch?v=02yf6RHIQjQ

2011. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!