Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden fiúnak mély lesz a hangja?

Minden fiúnak mély lesz a hangja?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem még nem az. 15/F (nem rég lettem 15) Mikor fog mutálni?
2011. aug. 26. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, vannak bajszos nők is, szóval nincs rá garancia...
2011. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én még nem láttam magas hangú fiút. Inkább az fura hogy kis gyökereknek is olykor mély, meghatározó hangja van
2011. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én már unom hogy vékony egy kicsit a hangom. még azért várnék kommentet! De hülyeségeket ne írjatok légyszi.
2011. aug. 26. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Vásáry André te vagy az?
2011. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
XDDD mondom ba*dmeg hogy hülyeségeket ne írj!
2011. aug. 26. 21:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebben a világban lassan semmit se vesznek komolyan-.- Lehet hülyéskedni, én is olyan típus vagyok, de egy ilyen kérdésre nem kéne baromságokat írni
2011. aug. 26. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
1-2 év, és mélyülni fog. Ne aggódj.
2011. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Stojkovic ***** válasza:
Nem. Nagyon sok fiúnak "átlagos" hangja van ami nem kifejezetten mély, de nem is magas. De mondjuk több mélyhangú van mint magas, szóval ne aggódj, még alakulni fog.
2011. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mus musculus ***** válasza:

Hülyeség, ilyen alapon az enyémnek meg magasnak kéne lennie (mivel csaj vagyok).

Szerintem az 'átlagos' hangúak vannak többségben, de már mindhárom kategóriával (mély, magas, közepes) szembesültem.

2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!