Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érintett mindig ilyen...

Miért érintett mindig ilyen komolyan, ha nem tetszettem egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Nem sok fiú tetszett meg eddig,most 19 éves vagyok,de tudom,hogy általánosban annyira bedepiztem,hogy nem bírtam felvételire tanulni,sehova se vettek fel.Aztán mégis továbbtanultam,ott is megtetszett egy srác,akkor nem jöttem be neki, és sulit váltottam.Utána megint sulit váltottam,úgy nézett ki,hgoy ebben a suliban már tetszem esetleg az egyik fiúnak,de mégse,és a gimi utolsó 1 évében már alig bírtam tnaulni,az érettségi sem a legfényesebben sikerült.Nagyon kikészített mindig....Mások persze ezt rajtam kívül sose tudták.


Miért érintett ilyen rosszul?

Persze közben voltak fiúk,akiknek meg tetszettem,csak én nem kezdtem velük..


2011. máj. 4. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Alacsony az önértékelésed, nem?

Én is mindig ezzel vagyok. Mondjuk, sulit nem váltok ilyenek miatt. (Vagy nem ez a dolog játszott közre, hogy sulit válts?)

2011. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túlságosan mélyen érintett a kudarcélmény. Talán ilyenkor máshol kéne a sikert keresni, nem magadba fordulni.
2011. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát hol keressem??? Jártam mindig versenyekre,4nyelvet tanultam,meg mindenféle dolgot kipróbáltam,ami tanulás,figyelemterelés, barátokkal mozi,egyéb dolgok.Semmi nem tudta feledtetni azt a mély űrt,amit az elutasítottság okozott.
2011. máj. 4. 17:59
 4/5 Empire.State.of.Mind ***** válasza:

Kevés embernek nem esik rosszul egy elutasítás, azonban az élet folytatódik és ha te fennakadsz ezen akkor lemaradsz a saját életedről.


Tanulni kell ( és nem csak az iskolai anyagot ), illetve fejleszteni kell az adottságokat, ezek azok a célok amelyeket ha nem teljesítsz akkor sokat veszítesz, és nem a párkapcsolatok azok amelyek meghatároznak téged, mint személyt, hanem amit csinálsz. A romantikázásról 19 éves korban még nem késtél el, viszont amit te olyan félvállról veszel, mint pl. az önfejlesztés, az jelentős nyomot fog hagyni az életedben és bánni fogod, hogy nem vetted komolyabban.

De nem késő ! Csak gondolkozz el egy kicsit ezen és gyere rá, hogy mi az ami igazán fontos az életedben, mert csak arra érdemes maximálisan fókuszálni.

2011. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!Érdekel az önfejlesztés,hol kezdhetnék hozzá?
2011. máj. 4. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!