Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki kérdezne dolgokat vak...

Ki kérdezne dolgokat vak embertől, és ha igen, mit?

Figyelt kérdés
tőlem kérdezhettek, mert én az vagyok, de ha kérhetem, ne legyenek bunkó és lenéző kérdések, engem csak érdekel, mire kíváncsi a társadalom azon rétege, aki itt böngészik, ha a helyzet adódik, hogy egy vak embertől kérdezhet.
2011. aug. 19. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
fenn vagy közösségi oldalon? :D
2011. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Fent. De arról már csak is priviben, bocsi.
2011. aug. 19. 17:35
 13/18 anonim ***** válasza:
És vannak kint képek rólar ? :)
2011. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát van, nem tudom menyi, segítettek feltenni, amikor csináltam.
2011. aug. 19. 18:04
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem is az álmaid érdekelnek, képeket képzelsz vagy mi?? Annyira furi lehet. :)

Nagyon tisztellek téged és az összes látássérült embert! Ti is ugyanannyira értékes emberek vagytok, mint egészséges társaitok!

2011. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia !

Mindig vak voltál, vagy később vesztetted el a látásod ? Ha igen, akkor mennyire hiányzik a látás ?

Ha nem, akkor gondolkoztál már azon, milyen látni ?


Más: Az embereket hogy ítéled meg ? Hiszen első ránézésre, ha szembemegy veled az utcán, nem tudod megállapítani.


Ért már atrocitás ?

2011. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Vakon születtem. Igazából foglalkoztat a látás fogalma, de nem tudom milyen az, szóval vágyok valamire, amit nem ismerek. Az embereket a hangjukról tudom megítélni ha hozámszólnak, ha csak elmennek mellettem az utcán, akkor nincs alapom, mely alapján megítéljem. Természetesen ért már atrocitás, de a helyzethez alkalmazkodva mindig megoldottam azt.
2011. aug. 20. 13:02
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem is lenne par kerdesem :)

szoval ha születése óta nem látsz, akkor hogyan képzeled el példaul a szineket, az embereket, es meg egy csomo mas mindent?

2011. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!