Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki kérdezne dolgokat vak...

Ki kérdezne dolgokat vak embertől, és ha igen, mit?

Figyelt kérdés
tőlem kérdezhettek, mert én az vagyok, de ha kérhetem, ne legyenek bunkó és lenéző kérdések, engem csak érdekel, mire kíváncsi a társadalom azon rétege, aki itt böngészik, ha a helyzet adódik, hogy egy vak embertől kérdezhet.
2011. aug. 19. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
azt, hogy szokott e álmodni
2011. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
LÁTOM nagyon unatkozol ... LÁSSUK csak milyen kérdést tennék fel...?.? nem tudom majd megLÁTJUK ... most megyek beNÉZEK mástémába is
2011. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam álmodni. MInt a való életben, a mindennapokban hangok alapján álmodok, és képzelem el hol vagyok, mik történek körülöttem, stb.
2011. aug. 19. 12:32
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy gépezel ha vak vagy?
2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy mit írtak kválasznak?

A gépelést az el hiszam de a többi.....

2011. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Felolvasó szofverről nem hallottatok még? Nem egy bonyolult dolog.


Kérdés a kérdezőhöz: Párválasztáskor mennyire veszed figyelembe a látó ismerősök véleményét a partner kinézetével kapcsolatban?

2011. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pontosan. ahogy az utolsó válaszoló írta, egy képernyő olvasó programal használom a laptopom, ami felolvas mindent számomra. Pár választás: Hát még nem nagyon volt rá lehetőségem, tehát ezen tapasztalatom nem tudom veletek megosztani.
2011. aug. 19. 13:22
 8/18 anonim ***** válasza:
Szoktál maszturbálni? komolyan kérdem,érdekel :)
2011. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, és hol? hogyan? honnan tudod biztosr hogy nem lát senki? o.O
2011. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Érző, és vágyó férfi ember vagyok, szal gondolhatjátok:D Am hát pl. fürdőbe azért csak egyedül megyek:D
2011. aug. 19. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!