Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szokjak hozzá magamhoz?...

Hogy szokjak hozzá magamhoz? (bővebben. )

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 évben teljesen megváltoztam. Lefogytam, az arcom teljesen kitisztult, és megtaláltam a stílusomat. Mindenki dícsér, hogy milyen szép vagyok meg minden, meg hogy csinos. Csak én hozzászoktam ahhoz, hogy kövér vagyok. Így van bennem egy gátlás, ami elég sokszor előjön. Pl strandon félek mászkálni, vagy a barátomnak a nyakába ugrani ha találkozunk, esetleg az ölébe ülni, meg ilyenek. Hogy tudnám végre tudatni magammal, hogy már nem úgy nézek ki, ahogy régebben?

17/L


2011. aug. 13. 05:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy próbálj az új külsődre koncentrálni, ne a régin rágódni.Örülj az újnak, tudatosan, így szerintem hamarabb megszokod.
2011. aug. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nezz tukorbe sokszor es allapitsd meg, hogy nagyon tuti csaj vagy:))
2011. aug. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A beidegződések nem múlnak el egyhamar, de ha minden nap tudatod magaddal, hogy jól nézel ki, akkor egy idő után már elmúlnak a "félelmeid". :)
2011. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!