Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szadista, pedofil és munkanélk...

Szadista, pedofil és munkanélküli vagyok, ja és devizahitelem is van. Mit gondoltok próbáljak családot alapítani?

Figyelt kérdés

Túloztam, marketing... Nem vagyok szadista, pedofil és munkanélküli, viszont közöm van devizahitelhez és a keresetem is elég alacsony. A mentális egészségem sem az igazi, nagyon befelé forduló alkat vagyok. Emiatt párom nincs, nem is volt. Eddig ha egy nő közeledni próbált nem vettem a lapot, én pedig soha nem kezdeményeztem.


Elmúltam 30, el kell döntenem hogyan tovább. Nincs nagy kockázat ha egyedül maradok, egyenlőre el vagyok így is, csak kérdés a későbbiekben is így marad e.


A másik lehetőséggel kapcsolatban telve vagyok kétségekkel. A kisebbik baj(nekem is) ha életem társa úgy érzi nem boldog velem, ez egy szakítással megoldható, nyilván ez sem jó. Azonban ha gyerek születik és nem tudom/tudjuk őt boldog élethez segíteni, az maga lenne a katasztrófa. Ekkor visszasírnám az egyedüllétet.


Olyanok válaszát is várnám, akik szembesültek hasonló helyzettel és döntöttek. Pszihomókust nem kell ajánlani, már voltam.


31/F


2011. aug. 12. 10:24
 1/5 anonim válasza:
Szerinted valaki tud választ adni (innen!!) a kérdésedre? Szerintem csak te magad tudsz! Amúgy az idő meg majd mindent elrendez, tudni fogod mi a jó döntés!
2011. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kockázat mindenben van, 40 év után is szétmehet egy házasság, akár 1 éves vagy 15 a gyerek. miért kellett a hitel?
2011. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak akarni kell. De ne feledd, hogy nem teheted túl magasra a lécet.


Írd le egy papírra pl. 10 pontban legalább, hogy mik az elvárásaid. Azt is írd le, a másik oldalára, hogy mi az amit feladnál ezért vagy kompromisszumként elfogadnál.


Most olvasd el, és írj hozzá (esetleg húzz át) annyit hogy egyforma.


Nnna, most ismered valós lehetőségeidet, ismerkedned kell. A nagy számok törvénye alapján fogsz találni több valakit is aki alkalmas lesz.

2011. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


Szóval csak akarni kell? Ez tényleg megfontolandó, mert nem biztos hogy akarom. Ha meg akarom, akkor kompromisszum és a keresés. Aham.

2011. aug. 14. 02:49
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem értek ehhez, csak annyira hogy a bankot messzire elkerülni, hitelt soha fel nem venni


a kereséssel nem értem mi a problémád, vagy tulajdonképp mi is a kérdés most. hogy akarsz rátalálni életed társára ha nem is keresed? ez a "majd jön valaki" tündérmese, mert eddig eltelt 30 év és még mindig egyedül vagy.

kompromisszum. igen lehet olyan kapcsolatban is élni, meg olyanban is ahol nincs szükség rá mert őszinteségen alapszik és szereteten. nyilván olyan nőt kel keresni aki passzol az életviteledhez.

ha kibírod egyedül is, akkor nem kell családalapítani csak azért mert mások is csinálják

2011. aug. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!