Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy mindenki...

Mit csináljak hogy mindenki meg legyen elégedve?

Figyelt kérdés

Próbálom elmondani tömören...

Van egy barátom akivel majdnem 4 hónapja járok... A szüleim is örülnek neki mert régen pár fiú becsapott... A barátaival is jóban vagyok és őt sem zavarja mert tudja hogy egy fiú miatt sem szakítanék vele... Csak az a probléma hogy a barát nőim nm örülnek a dolognak... Csak azért utálják őt mert csúnyának gondolják... Mindenki szerint összeillünk csak szerintük nem... Mit tegyek hogy jóba legyenek egymással? Légyszíves segítsetek!

Előre is köszi! :)


2011. aug. 11. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben!Csak éppen fordítva,tehát az én barátaim,haverjaim nem akarták elfogadni az én barátnőmet.Mert szerintük túl sokat voltam vele és velük pedig nem.De én úgy hoztam össze őket hogy csináltam egy házibulit,és ittvolt a barátnőm és a barátaim és és mondtam a barátnőmnek hogy menjen oda és beszélgessen a barátaimmal.Odament és beszélgettek és azóta is jóban vannak.

17/F

2011. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!