Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki volt már abban a helyzetben...

Ki volt már abban a helyzetben hogy meggyanusították azzal hogy lopott valakitől pénzt?

Figyelt kérdés
Engem az egyik rokonom azzal gyanúsít hogy elloptam tőle 5e forintot, amikor nem is igaz. Nekem nem kell senki pénze! És nem is a pénz a lényeg nálam hanem az hogy ilyet mer feltételezni rólam! És az hogy lejárat mindenki elött! Lécci segítsetek mit tegyek mert már nem akarok élni se. akkivel ilyen már előfordult az lécci írjon
2011. aug. 11. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
egyszer találtunk egy pénztárcát, amiben pénz nem volt, de tele volt iratokkal(valszeg már kifosztották). falun lakunk, ott is találtuk, így gondoltuk, bevisszük az egyetlen boltba a környéken, hogy a tulajdonos ott megkaphassa. Így is lett, először felhívtak hogy megköszönjék. aztán egy nappal később ismét felhívtak és azt mondták, mi vettük ki a lóvét. nagyon komoly perpatvar kerekedett ebből, főleg mert lófz se lenne meg a személyiéből meg hasonlókból, ha nem visszük be. másrészt miért adnánk vissza egy pénztárcát, miután kiszedtük belőle a zsét. mindegy, a helyi újságban kiadattuk a sztorit, nehogy valaki hasonlóan járjon.
2011. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!