Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha a kérdést rossz helyre kategorizáltam, de ez tűnt a legmegfelelőbbnek. Tehát, kezdjük azzal, hogy én egy elég fura személyiség vagyok, nagyon nehezen bízok meg másokban, és nagyon kevés embert engedek magamhoz közel. Haverjaim vannak bőven, de mint barát az nincs. Volt egy, aki megértette, hogy én milyen is vagyok valójában, hasonló típusú ember, mint én. Sok állatságot csináltunk együtt, jó barát volt, de olyan dolgot tett, amivel egy életre elásta magát nálam. Viszont mostanában hiányoznak ezek őrültségek, amiket együtt csináltunk, unalmasabb az életem. Most kezdjek el vele újra haverkodni? Nem tudom, mitévő legyek, mert afelett nem tudok elnézni, amit tett, viszont hiába is próbálok barátkozni, nincs olyan ember, akiben annyira megtudnék bízni, mint benne anno.
2011. aug. 8. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de én nem tudnék újra barátkozni vele :S Bár attól is függ, mit tett.
2011. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is volt ilyen,de amitn újra megbíztam benne újra csalódnom kellett...És rájöttem,hogy többet rágódtam a rossz viselkedésén,mint amennyire örülni tudtam a közös őrültségeknek..Utólag rájöttem,hogy jobb elvágni végleg a szálakat,mert csak mégjobban fog fájni.

Én nem ajánlom,hogy megint vele haverkodj(de ez csak az én véleményem!).

2011. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"A barátság olyan mint egy kötél. Ha elszakad, össze lehet kötni, de a csomó örökre ottmarad" Fontold meg és dönts.
2011. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek jár egy esély! Próbáljátok meg megbeszélni, hogy miért tette,hisz lehet te is hiányzol neki,csak egyiktek sem teszi meg a lépést a másik felé. Gondold át miért tette,ha van rá oka,még ha nem is értesz vele egyet,lépj túl rajta,persze az egyet nem értésedet mond el neki. Hisz a barátoknak sem kell mindig egyetérteniük, csak megérteniük kell a másikat!
2011. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
beszélj vele, mond el, hogy megbántott, amit érzel, és hogy te viszont megpróbálnád újra, de ha most is megbánt az mérhetetlenül fájni fog, vagyis az igazat :))
2011. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó fejek vagytok, mindenképp megfontolom a döntésem.


Amúgy ő tényleg olyan ember, mint én, ugyanazokkal a hibákkal, amiket én is elkövetek sokszor, és ezért nem tudok rá egy életen át haragudni, hisz én is ilyen vagyok.

2011. aug. 8. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy esetleg te is tudsz hibázni, és milyen jó érzés, mikor valaki megbocsát neked.

Valószínűleg ő is örülne ennek.

(mellesleg én sem vagyok a megbocsátás híve, de vannak dolgok, amiket azért érdemes átgondolni!)

2011. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan hibákat követ el, mint te, akkor tényleg adhatsz neki még 1 esélyt.
2011. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a csodát tett, hogy elásta magát? Ennyire hasonlóak vagytok, de mégis kiverte nálad a biztosítékot? Mennyi ideje volt ez? (Nem akarok faggatózni, csak érdekes...)

A jó barát tényleg ritka, szerintem is megérdemel (majdnem) mindenki még egy esélyt. :)

2011. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pffffffffff
2011. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!