Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom rávenni magam...

Hogy tudom rávenni magam arra, hogy megtegyem vagy hogy ne tegyem meg?

Figyelt kérdés

Hogy tudom rávenni magam arra, hogy elkezdjek fogyókúrázni, hogy üljek le tanulni, hogy kapcsoljam ki a gépet... Szóval ilyenek. Mert az a baj velem, hogy én elhatározom, hogy este kimegyek futni, de nem lesz belőle semmi, mert inkább gépezek... 2hónapja tervezem, hogy elkezdek fogyókúrázni, de nincs belőle semmi, mert lusta vagyok és nem tudom rávenni magam. Ilyenkor kiborulok és fel tudnám pofozni magam. Elhatározom, hogy nem eszek sokat semmi csoki meg semmi, de nem tudok nemet mondani.

Kérlek segítsetek, adjatok ötleteket, hogy tudnám rávenni magam... Hogy tudnék ellen állni dolgoknak egy szóval, hogy tudnék NEM-et, illetve CSINÁLD-ot parancsolni magamnak.


2011. aug. 7. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan írsz? Én is tervezem a futást, igaz nem fogyókúrázás miatt, csak kikapcsolódásképp.
2011. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
.
2011. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat. (Y)
2011. aug. 7. 12:28
 4/5 anonim válasza:
Kérd meg azt, akivel együtt élsz (ha élsz), hogy segítsen. Ennyi.
2011. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mi itt mit írunk, minden rajtad múlik ember. Neked kell elhatároznod magad és neked kell megcsinálni, nem nekünk, a te érdeked mindez. Ha már ennyi időt rászántál arra, hogy ezt megírd ill itt várakozz a válaszokra, már rég elmehettél volna futni:)
2011. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!