Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életetek eddigi...

Mi volt életetek eddigi legnagyobb tévedése, vagy melléfogása?

Figyelt kérdés
És volt e valami következménye?
2009. ápr. 8. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Legnagyobb tévedés, hogy szakítottunk az ex-barátommal:( Remélem újra együtt leszünk! Nagyon szeretem, ha nem kapom vissza, akkor az életem nem ér semmit sem:(
2009. ápr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
megtudni, hogy a telapo nem letezik. Kovetkezmenye pedig, hogy a szuleimtol kapom az ajandekot..
2009. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
En alapból szerencsés ember vagyok, csak néha rosszul dontok... Es ezek a tévedések az életemben!
2009. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
A legnagyobb tévedés egy illúzió volt. Amikor elhittem neki is, magamnak is, h "ez szerelem." Nem volt az. A következménye pedig: nem hiszek a szerelemben. Legalábbis a mindent elsöprő, sírig tartó szerelemben nem. Olyan nem létezik. (23/L)
2009. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Elmondtam az igazat egy srácnak egy csajról. Azóta sem tudja a csaj, hogy én voltam, de a srácolyan mintha "utálna". :(
2009. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
A legnagyobb melléfogásom az, hogy egyetemre jelentkeztem.
2009. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem küzdött életem Szerelméért. Hagytam elmenni, mert úgy gondoltam, hogy úgysem lenne esélyem, ha már úgy döntött, hogy nem kellek. De lett volna. Fél év múlva azonban már sokkal nehezebb visszaszerezni valakit, de nem adom fel.
2009. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Sokszor nem tudom tartani a számat, mert túl őszinte vagyok. A következménye az volt, hogy sosem voltak igazán közeli barátaim, mert bár a stílusom nem nyers, de megmondom mindenkinek a véleményemet, ha azt látom, hogy az illetőt az előbbre viheti. Az emberek pedig nagyrészt ezt nem tudják elviselni.
2009. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

A lakáshitelem!

De a következményét sajnos nem csak én iszom,hanem a 3,5 éves kislányom is!

Mocsok világ!

2009. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!