Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kattog az agyam?

Miért kattog az agyam?

Figyelt kérdés
miért kattog valaki megmagyarázná
2011. júl. 27. 22:23
 1/8 anonim válasza:
51%

Nem kattog.

Rossz kategória, de az agyadban semmi olyan dolog nincs, ami hangot tudna kiadni. Ha kattog, az vagy a képzeleted műve, vagy pedig a szívedet hallod "kattogni".

2011. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Visszaszámol az önmegsemmisítésig.
2011. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Talán akadnak benne a fogaskerekek. Tegyél rá gépolajat.
2011. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor odabent valami elromlott ...
2011. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem fűveztél mostanában vagy vmi drogot nemszedtél? :D nekem egyszer volt ilyenben részem monoton gépias zajokat hallotam a fejembe elég tré volt
2011. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az indexet mer kieg a rele es cserelheted.Ja es akko nem fog kattogni...Ne haragudj nemtok mit mondani erre.Lecci ne nezd az embereket hulyenek.Vagy ha telleg igy van menj el orvoshoz.Vervetel ct mri (vagy mi nem tom h irjak)sokmindent megallapit...(bocs mobilon voltam)
2011. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert fogyatékos vagy.
2011. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt, sőt még néha most is van ... de engem nem igazán érdekel ... :P x)
2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!