Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hangot hogyan lehet bővíteni?

Hangot hogyan lehet bővíteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 09:21
 1/5 A kérdező kommentje:
vagyis a énekhang skáládat
2011. júl. 16. 09:49
 2/5 anonim ***** válasza:
gyakorlással.D de vannak határok, pl egy srác nem fogja kivágni a magascét..
2011. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láttad már Vásáry Andrét? :D
2011. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
basszus tényleg.dd
2011. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam,hogy sokszor elénekeltem az alapskálát. mikor tiszta volt,előbb az alsó hangokra mentem fokozatosan,amíg tisztán nem jött ki,aztán még egyel lentebb és még lentebb.... mikor úgy éreztem,jó darabig ez lesz a határ,a felsőkre mentem ugyanígy: addig visítottam míg végül (hát nem azért XD) nagyon szépen kijön. :) eddig úgy éreztem hogy nem akarok soha énekelni mert iszonyú a hangom,ma már minden nap gyakorlok,végigmegyek a teljes skálámon tök simán. a hangterjedelmem alsó dó és felső lá lett. ha kell részletesebb segítség,írj privibe! :)
2011. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!