Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem vagyok kőgazdag és nem...

Ha nem vagyok kőgazdag és nem vagyok divatb-zi akkor nem kapok a lányoktól semmit max 3 puszit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen lányoktól.
2011. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ettől függ, amit levezettél, hogy mit kapsz a nőktől.
2011. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem! Szerinted nincsenek olyan emberek, akik nem kőgazdagok, nem divatb*zik, mégis párban vannak? DE, számtalan ilyen ember van.


Csak légy egy kicsit türelmesebb. A szerelem Téged is megtalál előbb-utóbb.

2011. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(A "Dehogynem"-et a kérdésedre értem. Egyetértek az előttem szólóval is.)
2011. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Lány vagyok, és hányok a dúsgazdag divatb-zi pasiktól. Azoknak cicababák valók. Az igazi pasiknak pedig igazi, belevaló lányok.:) 14L
2011. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha ˝nyomi˝ vagy akkor sokat segít a pénz meg a divat ...

ha valami qrvát akarsz felszedni


Ha normális csajt akarsz akkor nem számít se pénz se divat

,csak az hogy milyen vagy belül : D

2011. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyomott és gazdag se ezért kérdeztem.idéznék egy "oldalról" : "minden buliban azt látom, hogy a tőlem jóval rondább, véznább gennygócok körül, vannak a legszebb(, bár nem a legértelmesebb) nők, ha a gennygóc pénzes"
2011. júl. 10. 15:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a hetero- a homo- a biszexuális emberek, és azok, akik a pénzre buknak? Talán igen, csak ők nem vállalják ezt, és nem tartanak felvonulást... az ilyenektől 3 puszit se akarj. :)
2011. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
privát ment
2011. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem discoban meg ilyen ehhez hasonló helyeken kéne megtalálni a kapcsolatokat. Mert ott komoly kapcsolatot biztos, hogy nem fogsz találni.

Az más kérdés, hogy te milyen lányokért vagy oda, de lemerném fogadni, hogy te is olyan vagy aki elvileg normális barátnőre vágyik de azt akárkitől nem akarja megkapni. De aki meg valóban igazán szeretne téged, azt meg te sz@rod le. :-) Vagy észre sem veszed.

2011. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!