Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek a lányoktól mit tehetnék?!

Kriszesz91 kérdése:

Félek a lányoktól mit tehetnék?!

Figyelt kérdés
Itt vagyok 19 évese rendszeresen kondizok, futok, szeretem a testem, örülök, hogy fitt, és egészséges vagyok, szinte mindg jo kedvem van, sxeretem ha az embereket fel tudom viditani, akar puszta mosollyal is, szeretem a termeszetet, hegyeket, akar egesz eletemet ezzel totltenem. De a lanyok... ajjjajjaj. M peldaul a strandon, 2 nagyon csinos ikertestver, gyonyoru testalkattal, engem neztek,osszebeszeltek,mosolyogtak, en meg alig mertem odapillantani is... jol esik, ha alanyoknak szimpatikus vagyok, de ez az odasenezek\megyek, mar engem is zavar... tanacsok? Elnezest a lemaradó ékezetért.
2011. aug. 15. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

figyelj haver nekem a pia nagyon sokat segített. nem tudom h te hogy állsz vele. strandon lehet sok piát venni. tégy úgy és mikor feloldódsz menni fog


hát figy erre a kérdésre sajnos olyan választ nem fogsz kapni hogy "na ezt kell csinálni, tuti siker lesz" mert ilyen nincs. az önbizalom elég komplikált ahhoz hogy könnyű legyen "bánni" vele.de ha néztek és úgy érezted bejössz nekik csak tedd azt hogy elképzeled magad hogy odamész magabiztosan és meghívod őket egy italra, vagy valami, KÉPZELD EL ez nagyon fontos. és hidd el hogy miután elképzelted menni fog

jobbat nem tudok ,remélem jó irányba fog fejlődni az önbizalmad a továbbiakban :)

17f

2011. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!