Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Várnak meg rám jó élmenyek?...

Várnak meg rám jó élmenyek? Mert én azt hiszem hogy többet soha.14/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért ne várnának ? de ha csak hiába várnak rád, mert nem teszel értük semmit, akkor hiába siránkozol. meg kellene mozdulni.
2011. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is így érzem,nincs senkim,hiába barátkozok,ígyse szeretnek meg az emberek..
2011. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én is egy hónapja még küzdöttem a negatív gondolatokkal, de megelégeltem! Eldöntöttem, hogy ennek vége! Nem éreztem jól magam, úh változtattam. Beszélgetek, fórumozok (sokat segített, mert rájöttem, hasznos a mondanivalóm, és pozitív visszajelzéseket kapok). Elkezdtem jógázni, minden nap járok, így biztosan kimozdulok napi egyszer a négy fal közül. Végülis mindegy, milyen sportot/hobbit találsz, a lényeg, hogy élvezd, és sikerélményed legyen benne, az önbizalmadat is növeled vele.

És talán a legfontosabb: mosolyogj! :) sokmindenre orvosság! Az emberek szívesebben töltik vidàm társaikkal idejüket.

Én már szinte teljesen talpra álltam, sikerült visszatalálni régi önmagamhoz.

Remélem tudtam segíteni! :)


20L

2011. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyne várnának. De várnak még rossz dolgok is. Ne hagyd, hogy az ilyenek elvegyék a jókedved.
2011. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2011. jún. 23. 17:56
 6/11 szophi válasza:
NEM, ÖLD MEG MAGAD:)
2011. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat mar gondolkoztam ezen...tudom szomoru
2011. jún. 24. 09:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Középiskola? --> Új barátok, vicces órák, majd szalagavató, bankett, majd esküvő, szerelem.


És amúgy is, rajzolj, írj, szerezz élményeket. A világ szép, csak meg kell ismerni. Tapasztalatból beszélek.

20L

2011. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jajj e zmost nagyon felviditott.koszonom.!
2011. jún. 24. 13:35
 10/11 anonim válasza:
14évesen? Hisztizzél csak addig amíg tényleg valami igazán rossz történik veled..... velem történt, olyan ami mással egy egész életébe nem ( és nem süket duma!), 17 vagyok és még mindig tudok hinni és örülni az életemnek, kihasználni az időmet, ismerkedni, azzal lenni akit szeretek... volt régebben hogy én is csak siránkoztam, azt kell hogy mondjam,hogy szánalmas!! És ha te is ilyen vagy akkor borzasztóan szánalmas vagy... ideje változni. Örülj annak amid van, ha többet akarsz küzdj érte, érd el. Ennyi. Get a life.
2011. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!