Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg bajba kerülhetek...

Tényleg bajba kerülhetek amiatt aki vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
gyakorlatilag bármire rá lehet venni, és igazából sosem érzem azt hogy bajba lennék. persze félek pl a pókoktól de magamat sosem féltem..de eddig nem nagyonvolt belőle komoly baj. az utóbbi időben viszont egyre extrémebb helyzetekbe kerülök bele (gondolok itt a pián meg fűn túl gyógyszerekre, kiesett éjszakára, egyedül stoppolás valami full ismeretlen helyről haza éjszaka ilyesmik...)mégsem félek. egyre többen mondják hogy ha így folytatom nemsokára már be fogom lőni magam meg ilyenek..tényleg kipróbálnám ha lenne lehetőség de nem hiszem hogy rászoknék. csak túlféltenek a barátaim szerintetek is vagy tényleg valami baj van velem?
2011. jún. 16. 00:32
 1/2 anonim válasza:
0%
Én a cigivel voltam így, hogy adsz egy slukkot? Aztán szálak jöttek és dobozok. Ezt is a barátaimnak köszönhetem, lassan 4 hónapja szívom és egyszerűen nem tudom letenni, mert hétvégén mikor kimegyek bulizni nem tudom megállni a sok ember/haverok között! Egyszer próbáltam a füves cigit nagyon megbántam! Ne hagyd magad befolyásolni ilyen téren, hogy drog,cigi,pia! Még csak 17 éves vagy, hosszú élet van még előtted, ha nem csinálod ezt! 16,5/F parancsolj magadnak!
2011. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is hasonló úgymond extrém dolgokat csináltam, de ez az egyedüli stoppolás....

Lány vagy, a lányok előbb érnek és akár előbb is lesz felelőség érzetünk. Kicsit gondolj bele, ha összefutsz egy alkesz 50-es szakadt papival, aki esetleg pedofil, mit csinálsz te mikor tudatmódosító szerek alatt is vagy és amúgy sem tudnád megvédeni magad. Vagy ha gondolod úgy is felfoghatod, hogy

-megerőszakolt?

-ohh, már nem is emlékszem rá, tehát nem történt semmi.

Ilyen életet akarsz magadnak???

A fű egy dolog, a pia megint csak egy dolog, ez nem olyan extra, ha tudod hol a határ.

És más hasonló dolgokra is rá voltam állva, csak egy idő után már unalmas volt, hogy minden héten haverok, buli, műanyag.

Azóta felnőttem, van felelőség érzetem, tudom mindig hol a határ, ha nem tudnám megállni, kocsival mennék buliba, az legalább visszatart mindentől, ha vezetek.

Nőj fel, legyen benned egy kis tartás!

Bocsi, ha hosszú lett és tele van hibákkal, de már este van.

20N

2011. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!