Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Úgy izgulok....

Mit csináljak? Úgy izgulok. :S L/14

Figyelt kérdés
Holnap lesz a német záróvizsga és félek h valami szar tételt húzok és csak dadogni fogok. Hogy nyugtassam meg magam?
2011. máj. 31. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Nekem most volt nemrég az angol vizsga (ezen állt/bukott a tagozatom)Sztem ne izgulj az a lényeg!! Próbálj lazítani. Ma már ne is vedd elő a tankönyvet, bár ha megnyugtat, akk. rakd be a párnád alá. Most fogd meg a szép kis popódat és told be az ágyadba, vigyél magaddal egy nagy bögre forró kakaót, tele tejszínhabbal+ szívószál dobd be a kedvenc filmed. Ha megnézted, csinálj egy lejásztási listát a telódon/ MP4-eden... amin a kedvenc számaid mennek(fel legyen töltve!!:)dugd be a füledbe és húzzál el szunyálni. Ne is gondolj a vizsgára, attól csak rosszab lesz, már úgyse tudnál semmi újat tanulni és ezt ismételd el magadnak 10-szer, a nyugi le! c. szöveget 5-ször. És próbálj vmi másra koncentrálni. Pl.: képzeld el milyen jó lesz majd nyáron a haverokkal a strandon dőzsölni, érezd a napsugarakat a bőrödön, a nyár és a strand klóros, párás levegőjét. érezd azt amikor a barátaiddal egy jót röhögtök,amikor vki egy nagyot büfögött (xD)... Rem. érted már, hogy mit akartam kinyögni. Szóval sok szerencsét és jó filmnézést meg minden ilyesmit!!! :D xD (: /Am. L/14./
2011. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!