Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsát álmodtam, lehet...

Furcsát álmodtam, lehet valami jelentősége? Nem az első.

Figyelt kérdés

Az álmomban egy srác van, aki tetszik nekem. Sokáig minden jól ment, aztán egyszer álmodtam, hogy csak háttal látom. Nem akartam megszólítani, csak ment előttem, de sosem fordult hátra. A kapcsolatunkban (élőben) nem változott semmit, de a héten nagyon kiismerhetetlen volt, és tegnap megint azt álmodtam, hogy megy előttem, de nem akart rám nézni.

Azért álmodom ezt mert köze lehet a valósághoz, és nem akar látni, vagy csak mert többször gondolok rá, mint kéne?

Légyszi, a lenéző válaszokat hanyagoljátok. Köszönöm.

18/L


2009. márc. 15. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A te állításodban azt írod, hogy azért látod őt álmodban ilyennek, mert a valóságban "sem akar látni."

Az igazság pedig az, hogy azért gondolod azt, hogy nem akar látni, mert egy álomba belemeséled a dolgokat.


Tehát felcserélted az okot az okozattal.


Ami eddig "nem volt furcsa, vagy fontos", az most nagyon az lesz, mert "jelentőséget tulajdonítasz neki." Az ilyen, és ehhez hasonló "reakciók" azok, amelyek baráti, emberi kapcsolatokat mételyeznek és tönkretesznek.


Nem az álmodban éled a pároddal az életed, hanem a valóságban. Az álmod a valóságból következik, onnan merít, nem pedig fordítva!

2009. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebben valóban van valami... Nem tudom holnap mi lesz, mostanság tényleg alig ismerek rá... Köszönöm a válaszodat, elgondolkodtató volt nagyon!
2009. márc. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!