Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem pofátlannak...

Csak én érzem pofátlannak hogy valaki akinek semmi oka nincs a szomorúságra, panaszra, teljesen gondtalan, az órákat fecseg a nem létező gondjairól például egy olyan embernek aki pedofília áldozata lett vagy mondjuk tüdőrákos?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha valakit megsértettem ezzel a kérdéssel, de itt olvasom a hosszú panaszokat a rossz időről, rossz jegyekről, vagy netán arról hogy valaki nem vehet meg egy Louis Vuitton táskát, és ezek engem rohadtul felb*sznak, mert csomó ember van akinek hihetetlen nyomort és fájdalmat kell elviselnie nap mint nap, mégsem játssza a mártírt csak azért hogy sajnáltassa magát.
2011. máj. 21. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak te.
2011. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca.. ***** válasza:
100%

mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.

más kérdés, hogy ha épp pedofilia áldozata lettem akkor k*rvára nem fogom végighallgatni aki sír a táskáért.

2011. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a nagy probléma.

Egy nyolc évesnek például a rossz jegyek, egy tinédzsernek meg a Louis Vuitton táska hiánya. Persze, ha ér valami nagyobb benyomás minket, például amiket te is írtál, akkor átértékeljük ezeket a problémákat, de amíg (hál' Istennek) nincs ilyen, addig ezek a legnagyobb problémáink.

Szerintem erről senki sem tehet.

2011. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha mondjuk a rossz jegyek példánál maradunk: lehet azért nyomasztja ennyire, mert tanulási nehézségekkel küzd, vagy a szülei akkora elvárást tanúsítanak vele szemben, hogy azt képtelenség teljesíteni, csak egyszerűen ő maga sem ismeri fel ennek a problémának az okát. Persze ez még mindig nem akkora probléma, mint mondjuk a tüdőrák, de a lényeg, hogy soha nem tudhatjuk, hogy egy aprónak tűnő probléma mögött milyen további konfliktusok húzódnak.
2011. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. persze tapintat létezik a földön, de nehogymár az én bajom ne legyen baj, mert etiopiában éhenhalnak a gyerekek, stb. és nem hiszem, hogy aki pedofilia áldozata lett, vagy tudorákos, az elvárná, hogy ne beszélj a bajodról. legalábbis én nem tenném minden kapcsolatomba bele. ha leállnék beszélgetni egy emberrel, biztos nem az járna a fejemben, hogy istenem, én rákos vagyok, ennek meg elszakadt a szoknyája, HOGY KÉPZELI!!
2011. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minthogy senki sem ítélheti meg mások problémáit, ezért felesleges erről gondolkodni.

A baráti társaságban ált. én vagyok az, aki tudja, kinek mi a búja, és egyszer ketten egyszerre fordultak hozzám segítségért, amikor az egyik azt mondta: "az én problémáim sokkal nagyobbak..." -> én ismertem mindkettőjük problémáját, és az alapján nem volt egyik sem súlyosabb. Megint csak egy olyan ember beszélt, aki nem lát bele mások dolgaiba, de megítéli azokat...

2011. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!