Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet arra rájönni, hogy...

Hogy lehet arra rájönni, hogy ki vagyok valójában? Te tudod ki vagy?

Figyelt kérdés
Néha elgondolkozom ezen, de nem tudom ki vagyok. Csak a ragaszkodásaimat tudom felsorolni, miket szeretek, de hogy ÉN ki vagyok, azt nem tudom. Más is így érzi, vagy csak én? Ti tudjátok kik vagytok?
2011. máj. 20. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak hasonlót érzek....tudom ki vagyok,de sokszor nem tudom ki legyek abban a helyzetben amikor valamit meg kell tennem vagy hasonlók....Ritkán tudom hogy mit akarok...:)

Igen,hasonló és ilyen is van bennem:)

2011. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
személy szerint ezoterikus pszichológushoz járok, vele pont erről beszélünk, hogy ki is vagyok. Amúgy tökre nehéz megfogalmazni, ha jobban belegondol az ember... Kik is vagyunk mi? Amúgy azért érezzük ezt, mert változás küszöbén vagyunk. Nézelődj itt: [link] hátha választ kapsz a kérdéseidre...
2011. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint, aki úgy érzi tudja kicsoda sose gondolkozott el rajta igazán.


Én általában kiegyezem a tautológiai magyarázattal (én ÉN vagyok). Mélyebb öndefinícióról lemondtam valahol 19-21 éves koromban, mivel rájöttem, hogy olyan feladat mint leírni egy felhő alakját (állandóan változik a környezetével kölcsönhatásban, de nem szűnik meg önazonosnak lenni amíg teljesen el nem oszlik). Tudom-e ki vagyok? Naná! ÉN (akármilyen is legyek az adott pillanatban). :D

2011. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy Az vagyok, aki majd a gyerekeit szeretni nevelni fogja. Tudom, hogy mivel akarok foglalkozni. Tudom, hogy nyomot kell hagynom magam mögött! És ez nekem elegendő indok, hogy éljek. Az, hogy ki is vagy valójában butaság szerintem, de az, hogy Valaki vagyok az már csodás dolog!
2011. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól függ mit értesz ez alatt

senki sem vagy valójában, mert az ember változtatható, de ha olyan dolgokat csinálsz ami neked kellemes, akkor valószínűleg önmagad vagy. hogy "ki"? értelmetlen kérdés

2011. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


:D ide illő.

2011. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ezt a kérdést mindenki felteszi magában életében legalább 1x! De szerintem teljesen felesleges ezen gondolkodni h ki vagy... ha tudod mit akarsz az élettől, mit szeretsz, mit akarsz csinálni, mik azok az elvek, amikért akár egy pofont is bevállalsz, akkor ... akkor nincs is kérdés?!

(egyébként ha mégis nagyon fejtegetni akarod, kérdezz meg egy hozzád közel álló személyt, h őszintén mondja el neked, hogy mi a véleménye rólad. Talán ez után másképp fogsz magadra nézni. Nekem mindig fura magamról hallani... habár ez amúgy is elég ritka :))

2011. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!