Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Előbb-utóbb mindenki olyanná...

Előbb-utóbb mindenki olyanná válik belül mint a külseje?

Figyelt kérdés

Vagy a külsőnk lesz olyan mint a belsőnk?

Mert nekem szinte mindig beigazolódott az, amit a kinézetük alapján gondoltam az emberekről


2011. máj. 16. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem..pl?
2011. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahogy kapizsgálom, de még sem értem tejesen. Elmondanád konkrétabban hogy is értetted? Köszi. :)
2011. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető, hogy pl. egy kedves aranyos lánynak is olyan kedves mosolygós arca van, egy komoly, gorombának meg mogorva arca.. de nem hiszem hogy törvényszerű lenne az ilyen, szóval nem, nem mindenki.
2011. máj. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem! Mindenki olyanna valik mint a belsoje! A belso vetul ki a kulsore. Mindig lentrol epitkezunk felfele, es bentrol kifele. Ha teljes eletet elsz elegedett leszel,ennek kovetkezmenye hogy belul osszeszedett es kiegyensulyozott leszel. Ez a belso elegedettseg a kulsodre kivetul es tukrozodik, mert ezaltal boldogabb, mosolygosabb leszel,nyitotta valsz es sikeres. A belso es a kulso egyensuly bekovetkezik. Mindenkepp a belso a kiindulo pont, ha szomoru vagy es sikertelen az eleted egy szakaszaban, ez is kivetul, a belso zurzavar miatt a kulso elhanyagolta valik, a belso kisugarzas negativ lessz.
2011. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez egy értelmetlen kérdés, mert a külső nem vonható párhuzamba a belsővel.

abból a téves nézetből indultál ki, hogy az embereket meg lehet ítélni külső alapján. ami csak akkor lesz igaz, ha nagyon sok embert ismersz és a hasonlóságokból következtetéseket vonhatsz le, de ezek sosem 100%ig biztosak.


magyarul ne a külsővel foglalkozz, hanem ismerd meg, és utána ítélj.

2011. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan, az utolsó előttinek igaza van. Nem válsz olyanná, mint a külsőd, hanem olyanná, amilyen a belsőd. Magyarán: ha gonosz vagy, úgy fogsz kinézni, mint a Kígyónyelvű (Grima) a Gyűrűk Urából csak éppen a te arcodhoz igazítva.
2011. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!