Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mentenél meg egy...

Hogyan mentenél meg egy leugrani készülő öngyilkosjelöltet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy valaki leakarna ugrani a 10. emeletről és neked kéne beszélned vele...Mit mondanál ha ismerős és mit ha ismeretlen lenne?


(A kérdés az Igenember c. film után jutott eszembe és nem hagyott nyugodni...xD)


2009. márc. 10. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lattam a filmet, de...

Ha ismerem a szeretteit emlitenem, hogy mennyire szeretik meg mennyire hianyzna nekik ha nem lenne.

Ha nem ismernem akkor is valami hasonlot mondanek.


Amugy nemreg egyik baratnom vett be egy csomo altatot es a kisfiarol meg az anyukajat, hoztam fel neki!

Azota is mindennap elohozom neki, ha egy jot nevetunk valamin, hogy "latod, hogy milyen jo hogy elsz?" Ezen egy kicsit mindig elgondolkozik :D

2009. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire ismerem azt az embert...
2009. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
semmit nem mondanék neki. ha le akar ugrani hát tegye :D bár valoszínűbb, hogy nem fog, csak a figyelmet akarta felhívni magára.
2009. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utánna ugranék
2009. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lábon lövetném mesterlövésszel, amitől hátraesik, és nemtudom majd ugrani:D
2010. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt mondanám eki bár ki is az. Gondold végig mit szeretnél még az életben. Mert bármennyire is megakar halni van ilyen. Neem egy ilyen pillanatomban eszembe jutott mennyire szeretem a bátyám és szeretném ha boldog lenen és látni a gyerekét a kicsit a kezembe fogni. Vagy volt egy kép a falamon ,szeretem a motorokat de még sosem ültem Harleyn. Tettem magamnak egy fogadalmat hogy megélem amit elterveztem. Szóval mit mondanék, hogy én lennék a barátja elmesélném én hogyan éltem meg mi az amit elmulasztottam volna ha megteszem. Mert azóta férjhez mentem 2 szép okos gyerekem van, tesómnak kislánya született ,Anyum megtalálta az igazit 10 év egyedüllét után, és ien ültem nagy motoron sőtt letettem a jogsim és veszek magamnak egyet amint lehet. Megcsókolt a férfi akiről a gimiben csak álmodoztam és azt mondtam sose lehetek vee mert ki vagyok én. Szép házam van olyan amit megálmodtam. És sorolhatnám. Szóval ezeket mondanám. Vagy valami hasonlót. De mindenképp felajánlanám hogy támogatom hogy túl jusson ezen!
2012. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt, h minden rendben lesz. Hogy az emberek szeretik, az élet szép, és annyi mindent kell még megélnie és megvárnia. Azt mondanám, h sajnálom, h csak most találkoztunk, mert hamarabb kellett volna. És, hogy ne higyjen magának, ha nem tud. Higyjen nekem.


Nekem az segített amikor mélyen voltam, hogy egy barátom felhívott Skypon, és azt mondta nem kell válaszolnom. Csak beszélt hozzàm, ilyeneket. Azt mondta ne higyjek magamban, higyjek neki. Én pedig felnézek rá. Hiszek neki. c:

2016. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!