Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy "rázott az ideg"?

Figyelt kérdés
Engem épp most, mivel elküldte egy nő, hogy a pasim miket írogat neki facebookon. És ráz, mintha vacognék, amikor hideg van, csak erősebben. Mit tegyek, rámjön percenként egy 10 másodpercre nagyonmeg vagyok ijedve.:S
2011. máj. 8. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
közbe nem ver a víz?
2011. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem megy fel a lázad?
2011. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már elnyugodtam valamennyire, lefeküdtem picit, de amikor felhívott, akkor újra remegtem, az egész testem! de hamar lerendeztem és most itt ülök megint, mert az alvás nem megy. nem ver a víz, és lázam sincs (megnéztem). ez az ideg volt szerintem. hallottam már, hogy rázza / rángatja az ideg, de hogy ezt szó szerint kell érteni:O még sosem volt ilyenem! bár szerelmes voltam és nagy csalódás ez
2011. máj. 8. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mikor túl sok koffeint iszom / túl sok tablettát veszek be. Pont ahogy írtad, úgy remegek mintha nagyon fáznék, pedig nem. De így magamtól nem szoktam.
2011. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elozo teged nem az ideg razott hanem koffeintuladagoltad magad enyhen. Vigyazz vele, a mergezes eleg szenvedos sajna mar volt benne reszem...:(


Ideg razott mar parszor. Alapjaba veve elofordultak enyhe duhkezelesi problemaim. Pl. anyumekkal veszekedtem es alltam kezemben a fesuvel lemerevedtem aztan remegve fogcsikorgatva kettetortem a fesut a kezemben.


Vagy a masik ami megmaradt nagyon az amikor angolon ropdogat irtunk szavakbol es szoltam a tanarnak h engem egyik csoportba se osztott aztan azt mondta h jo akkor te leszel a c! El kezdi diktalni a szavakat tobbieknek 12.-ben ilyen h osz meg stb. Nekem meg padlizsan, paszternak meg minden ilyen alig hasznalatos gyomok, szavak. Nah akkor ahogy diktalta elborult az agyam. Teljes erobol markoltam a tollam. Vszeg el kezdtem vicsorogni - azt tudom h az arcom berang ha nagyon felhuznak es egy osztalytarsam nyugtatott le azt mondta nagyon felelmetesen neztem ki. Jah am kozben azon jart a fejem h ha felnezek akkor megfogom a tanar gallerjat es teljes erobol lerantom a fejet a padba...

Megjegyzem am azert lettem c csoport mert h en sokkal jobb vagyok a tobbieknel kosz...

Am 5 lett...


Jah es a pasidat meg dobd ki ha felrekur.

Es ne a csajra haragudj. Sajnos engem mar

Tobbszor is hoztak cikis helyetbe ugy h azt hazudtak nincs baratnojuk aztan meg kiderult h megis... Az egyik meg mindig probalkozik, a hazug alnok!

2011. máj. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen ha nagyon ideges vagy attól lehet idegrángásod.felmegy a pulzusod stb,igyál meg egy sört,komolyan
2011. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem iszom sört, nem szeretem, bár vmi tömény lehet jó lenne, kár, hogy a családom antialkoholista:D
2011. máj. 9. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
töményet ne ! :D attol csak rosszabb lesz
2011. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!