Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? :S Vagy ez...

Mi van velem? :S Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nagyon megváltoztam.Nagyon zárkózott lennem,percenként változik a hangulatom.Észrevettem,hogy pár napja egyszerűen nem bírok emberek között lenni. Fizikailag és lelkileg és rosszul érzem magam,ha az utcán megyek,undorodok más emberektől. De kettesben szívesen vagyok azzal akiket tényleg nagyon szeretek (2-3 ember),de beszélgetni sincs kedvem.Azon gondolkodtam,hogy lehet,hogy örököltem egy ilyesmi hajlamot,mert az anyámnak volt vmilyen lelki betegsége,1 évig nem mozdult ki otthonról. Remélem,hogy ennek semmi köze nincs az én esetemhez. Nektek mi a véleményetek erről? 14/L
2011. ápr. 24. 11:52
 1/6 anonim válasza:
kamaszodsz
2011. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy csak ez miatt van :S..csak furcsa,mert másokon nem vettem észre,hogy ennyire megváltoztak volna,meg,hogy az utcára se bírok kimenni nagyon :/...
2011. ápr. 24. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nahát,én is ilyen vagyok. :O ha utcára kimegyek,rosszul érzem magam,úgy érzem,hogy utálnak az emberek és nem merek a szemükbe nézni és bámulni őket. Az osztályunk létszáma eléggé magas,és borzalmas a tanórákon ülni,mert legelőre ültettek és úgy érzem mindenki a hátamat bámulja. ://
2011. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és 13/L
2011. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne aggódj, ez velem is így volt. Ennek sok minden állhat a hátterében. Először is, szerintem azért lehet, mert 14, éves vagy, most léptél a tinédzser korba, kezd megváltozni a felfogásod, a nézeted a világról stb, mégha nem is veszed észre, emiatt bezárkózol egy picit. Velem pont ugyanez volt, állandóan változott a hangulatom, egyik pillanatban boldog voltam, a másikban meg legszivesebben fölvágtam vna az ereimet XD Ez így van ebben a korban :) Hidd el, idővel elmúlik, lehet, hogy nem most, egy év, két év, három év múlva. Én történetesen most érzem azt, hogy ezt a korszakomat kinőttem, és 18 éves vagyok.:) sokkal kiegyensúlyozottabb lettem lelkileg, és biztos vagyok abban, hogy veled is ez a helyzet :) És persze a többi tizenévessel is:) tehát ne aggódj!

Egyébként, hogyha rossz kedved van, mindig csináld azt amit szeretsz... hallgass zenét, nézz meg egy vígjátékot..:) mindez segít abban, hogy ezt a labilis időszakot átvészeld:)

2011. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó,megnyugodtan,hogy tényleg csak a kor maitt van,mondjuk attól még nem élvezetes:D de köszi szépen a választ:)
2011. ápr. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!