Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fontos! Mért van az velem ha...

Fontos! Mért van az velem ha meghallom az "A füredi annabálon"című zenét szomorúság, sírhatnék fog el?! Nem tudom mitől van ez.

Figyelt kérdés

tegnap beszéltem egy lánnyal akit elgázoltak.Az az ember részeg volt nem kapott érte semmit hogy elgázolta őket.

és tegnap ott sírt a lépcsőn hogy neki már sosem lesz családja meg gyereke.annyira meg sajnáltam:( talán ezért lehet? nem tudom:(anyukámék azt mondták jó a szívem:)igaz lehet ez? köszönöm szépen a normális válaszokat!


2011. ápr. 22. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamasz,kamasz,kamasz! Kamaszhormonok,kamaszgondolkodás! Kinövöd.
2011. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen?hát ez lenne az oka??akkor megnyugodtam de olyan rossz így szomorkodni:(
2011. ápr. 22. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg kifutok a világból, ha meghallom! Apu már 5 éve ezt hallgatja.
2011. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hehe:Dannyira nem viszem én tulzásba... csak tegnap meghallotam és olyan szomorkás lett a hangulatom
2011. ápr. 22. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!