Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meddig tarthat még ez a...

Meddig tarthat még ez a szomorúság? Helpme

Figyelt kérdés

lehet hogy nem hangzik komolyan, pedig tényleg az. van 1 srác az osztályomba, 2 éve tetszik és azt hiszem annál is több, de ő nem nagyon vesz észre és sztem tuti nem tetszem neki. elég félős vagyok, így nem fogom megkérdezni.

már nyáron is, és most hogy suli van még inkább nagyon szomorú vagyok akárhányszor csak rá gondolok és szinte állandóan rossz kedvem van és utálom magam emiatt. sosem lesz ennek vége?


2010. szept. 2. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj srác vagyok én is és nekem is tetszik több lány az osztályból, de én srácból vagyok, szóval ha nem vagyok ott és eltelik 1 kis idő már nem látom őket és nem vágyódom annyira, csak év közben 1 kicsit. Lehet, hogy pl az egyik csajnak én is tetszem csak ő sem mer közeledni, pedig nekem is tetszik és én sem fogok. Ezzel most azt akarom mondani, hogy sosem tudhatod, hogy bejössz e neki. 50%.
2010. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne félj. Ne egyből teperd le, hanem kezdj vele barátkozni valamilyen ürüggyel.
2010. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!