Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem köszönnek az emberek?

Miért nem köszönnek az emberek?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat már ez a kérdés.Régen azthittem,hogy nem jegyzik meg az arcomat azért nem.Most viszont rájöttem,hogy nem ez a gond, mivel akiket ismerek(nem vagyunk annyira jóba de ismerem)azok sem köszönnek.Nem azért mert nem vesznek észre...sokszor úgyérzem szégyen nekik vagy nemtudom:(olyan lekezelő szerintem.nem így van?ti ha nem köszöntök valakinek, akit ismertek az mért van?
2011. ápr. 2. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szia!
2011. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet megharagudtak rád.Vagy ha nem vagytok beszélő viszonyba csak ismeritek egymást akkor nem tudom.: S

Én mindig köszönök ismerősöknek.Mégha csak 1x láttam is mert apukám vagy anyukám ismerőse akkor is köszönök.Megszokásból.Valamikor nincs kedvem,de muszály,hogy ne nézzenek bu*kónak.Mert a családomat járatom le :"D

2011. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ciki, de ha az utca túloldalán megy valaki, akit csak látásból ismerek, én sem szoktam köszönni. De akkor sem feltétlenül, ha velem egy oldalon... Tudom, hogy oltári neveletlenség. Viszont azt én is utálom, mikor valaki nem bír visszaköszönni, mikor mindennap találkozom vele a suliban például.
2011. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy döntöttem, hogy fiúknak nem köszönök előre, max visszaköszönök. Lányoknak ha köszönök, de nem köszönnek vissza, megjegyzem, hogy bunkó, és többet nem köszönök neki. :D

Én ha valakinek nem köszönök azért van, mert nem figyel úgy látom, vagy mert mint mondtam, elvárom, hogy előre köszönjön

14L

2011. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen "elvárod, hogy előre köszönjön"

kicsit elvagy te szállva magadtól

2011. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amikor meglátod őket, mosolyogva köszönj nekik. Lehet van nagyobb dolguk is, mint köszöngetni, de ha meglátják, hogy mosolyogsz, tuti visszaköszönnek :)
2011. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

00:18

a 14L vagyok. Nem felnőtt emberektől várom el, hogy előre köszönjenek, de fiatal srácoknak nehogy már én köszöngessek előre. Párszor előfordult, hogy olyanra akit csak látásból ismertem ráköszöntem, és ilyen semmi rekedt hangon vagy visszaköszönt, vagy volt aki oda se nézett. Ha ő úgy dönt, hogy nem tisztel meg a köszönésével, nem okozok neki kellemetlenséget.

2011. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!