Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek esik nehezemre leirni...

Minek esik nehezemre leirni barkinek azt hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Tobb baratom van, es valoszinu poenbol, de van hogy megkerdik, hogy szeretem e oket (igy: "szeretsz"?), es ilyenkor alakad a szavam. Vagy annyit mondok, aha vagy elterelem a temat szepen. Nem birom kimondani, hogy "szeretlek".

Es ha olyan sracnak irom hogy "igen", akinek bejovko, de nekem o nem, akkor ez bunkosagnak szamit ?


2009. febr. 24. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem nem bunkóság, ha meg megkérdi, "akkor mért mondtad h szeretlek???" mond azt hogy csak hülyültetek, nem gondoltad hogy ő komolyan gondolja.

Azért esik nehezedre mert ilyenen gondolkodsz, mert tudod hogy ha valami többet akar akkor gond lesz belőle, ilyen egyszerű, laziiiiics :D :D :D

2009. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Leírni nehéz? Akkor próbáld meg kimondani :P
2009. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


1.Szerintem ha nem tudod kimondani/ vagy leírni akkor nem szereted őket igazán. Hidd el, ha majd igazán fogsz valakit szeretni ki fogod tudni mondani!


2.Legalább őszinte vagy. Mennyi ember szenved az miatt, mert azt mondták neki hogy szeretik, közben pedig nem is gondolta komolyan. Így majd fogja tudni az, akinek kimondod, hogy tényleg így érzel. Különbenis manapság enyre elcsépeltebb szó a "szeretlek". Válogasd meg, hogy kinek mondod!:)


3. "Es ha olyan sracnak irom hogy "igen", akinek bejovko, de nekem o nem, akkor ez bunkosagnak szamit ?"

-Szerintem nem, inkább kegyes hazugságnak. Hogy lehet azzal indítani(főleg ha nem jártok), hogy megkérdezi Tőled, hogy szereted-e. Bár emberségesebb lenne, ha azt mondanád, hogy szereted, de nem szerelemből hanem barátilag.

2009. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha ezen akad fel 1 fiú, akkor mondd azt, h szereted te az anyukád is, vagy a barátnőd, vagy a macskád, még sem jársz velük! nem azt irtad szerelem, hanem szeretet..


amúgy nekem millió ilyen barátnőm volt. én mindig kimondom, sőt, túl soxor is, és ők csak néztek rám.. amit leirtál, úgy viselkedtek. de már kielemeztem, h azért van, mert nem olyan családban nőttek fel. az én anyukám állandóan simogatott, és mondta, h szeret, az élete vagyok, stb. tehát én úgy nőttem fel, h ezek a szavak természetesek, ugyanolyan használatosak, mint más. nekik nem csinálták ezt a szülök, ők nem ezekkel a szavakkal nőttek fel, nekik "idegenebb" ez a szó.

pszichologia.

de megváltoztattam mind!!!!:):) ha találsz vkit, aki fontos neked, és ebben az ellentéted, akkor át fogja ragasztani rád, hidd el. addig próbálkozz, ha zavar, de szerintem ne zavarjon.

2009. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszokat, es mindnekinek igaza van tenyleg, de talan legjobban az elso valaszolo talalta el a problemam. Attol felek, hogy valami komolyabb is lehet belolle, vagy valami haosnlo.

Ajanlottad, hogy lazitsak. Na de hogyan is kell ezt csinalani ? :P XD

2009. febr. 25. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
úgy, h ne pánikolj, h mi lesz ebből meg abból, következmények, stb... lazán vedd, és ne erre gondolj, igy görcsös vagy, nem laza.
2009. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!