Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változott meg a kapcsol...

Hogyan változott meg a kapcsolatotok a lakótársaitokkal?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem egy albérletbe 4 ismerősömmel, mert főiskolára jelentkeztem, akikkel egyébként nagyon jóban voltam, mindenen el tudtunk röhögni, jól éreztük egymással magunkat, de mióta együtt lakunk alig volt közös programunk, van úgy, hogy egész nap szinte nem szólunk egymáshoz, csak elvagyunk egymás mellet, mindenki elvan az újonnan szerzett saját barátaival. Rátok hasonlóan hatott az összeköltözés ?
2011. márc. 7. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ez normális, ezért nemszabad ismerösökkel összeköltözni
2011. márc. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel

Még ez a jobbik eset amúgy, mert én hallottam olyant, hogy ismerősökkel költözött vki össze és egyszerűen elviselhetetlen szokásai voltak, a barátságnak vége + új helyre kellett költöznie.

2011. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is olyanról hallottam h szétköltözés lett a vége.
2011. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!