Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyakran szoktál hazudni apró...

Gyakran szoktál hazudni apró dolgokban? és miket?

Figyelt kérdés
pl : nem , nem kaptam 1-est , persze már megcsináltam a házit
2011. febr. 18. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

az egyesről nem

házit nem kérdezik hogy megcsinálta-e

suliban viszont: nem én firkáltam össze a padot :)

Viszont komolyabb dolgokban nem szoktam hazudni... max nem mondom el a teljes igazságot.

2011. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én annyira magasról tettem a házifeladatra meg az egyeseimre, hogy csak na.. Simán elmondtam mindenkinek és az okát is és büszke is voltam rá! Egyszer megbuktattak kémiából, de arra is büszke voltam! Legalább volt mit csinálnom nyáron. Megtanultam a pótvizsgára és szereztem új barátokat az újdonsült kémiára felkészítő tanárnál!

Igazolatlanokat és a lógásaimat is elmondtam, mind a tanárnőimnek, ha kérdezték, mind otthon... Nagy ügy.. Ez van. Megesik.

A házijaimat szinte mindig megcsináltam, igaz nem otthon hanem szünetekben. Az egyetlen probléma akkor volt, mikor az első órára kellett valamit prezentálnom és mivel egy elég késős gyerek voltam így nehéz volt az első óra előtt megírni... Viszont ennyi még belefér.. Idővel megszokták, hogy nekem az első órára nincs kész aztán már hanyagoltak is.. Igaz ehhez kellett 3 év folyamatos kínlódás...

Nagy beadandókat viszont mindig megcsináltam otthon illetve témazárókra is mindig készültem otthon.. Így fásítani csak a röpikből illetve a felelésekből tudtam és hát meg is tettem. De azt egyből elmondtam otthon, hogy ne akkor kelljen mikor már összegyűlt a rengeteg fa az ellenőrzőmben.


A végeredmény akinek mondana valamit: 425 pontom lett a felvételire úgy , hogy folyamat bukdácsoltam matekból és kémiából! És nem azért, mert hülye vagyok, hanem azért, mert azokból rengeteg felelés, röpi volt és a két tanárnéni meg akart leckéztetni.. Csak, hogy volt egy olyan szabály a suliban, hogy akinek nincs 1es témazárója azt nem lehet megbuktatni még akkor se, ha 1.4-re áll! Illetve akinek van 1es kijavítatlan tz-je azt meg kötelesek megbuktatni még akkor is, ha mellette 4.1 az átlaga abból a tantárgyból!

2011. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát igen... felelésnél mikor nek tudom az anyagot benyögöm hogy hiányoztam múlt órán...

meg mikor a könyvem összefirkáltam,azt hazudtam hogy így találtam összefirkálva miután elhagytam

ami meg nem sulis dolog és amit mindig hazudok, az a súlyom. -3kg és ezzel le is van tudva :D de egyest meg ilyeneket nem szoktam elsunnyogni...


15/l

2011. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, általában a kisebb és nagyobb dolgokban is hazudok ha úgy látom jónak. Ha probléma lenne az igazságból, nem mondom el. Nekem ez nem okoz lelki gondokat, szóval nem is szoktam rágódni rajta hogy jajj most elmondjam-e vagy sem.. Hobbiból mondjuk nem szoktam hazudozni, bár megesik az is.
2011. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez füllentés. Régebben füllentettem, mikor megkérdezték, hogy tetszik-e valaki, mára már arról is "leszoktam". És ugye van az a mondás, hogy a részeg ember őszinte, de az is igaz, hogy részegen az jön elő, amit elfojtunk. És részegen hazudozok:D:D:D:D

Kaptam már magam hazugságon, és még csak meg sem bántam akkor:D:D:D

De persze mindent tisztáztam, ha fontos volt:)

2011. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.


És most találd ki, hogy hazudtam-e? xD

2011. febr. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Mondjuk szerencsére egyessel nem kellett soha :D:D


Egyetemen anyumnak ha felhív délután.

Igen, tanulom a tételeket, igen haladtam...:S közben meg semmit.

Még másoknak is, mert az én egyetememen ciki ha valaki nem tanul.


Meg gyakran ferdítek az igazságon... sztem egy hazugságvizsgálót is lazán átvernék, mert már néha én se tudom hogy akkor most tulajdonképpen ezt igaznak vehetem-e vagy sem... egyszer kipróbálnám hogy kijelezné-e.


Néha már akaratlanul is hazudok hogy jobb színben tűnjek fel, ez önkénytelen, arra vezethető vissza hogy iszonyat figyelek rá mások mit gondolnak rólam, hogy milyen képet építek ki magamról az ellenkező félben.


Viszont sztorikat sose találok ki... nem tom az nem nekem való, meg van elég saját :D

2011. febr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdeznek valamit, akkor egy nem tudom, vagy nem érdekel a válasz. ez az én életem, őket ne érdekelje (osztálytársakkal) szüleimmel majdnem mindig: pl.: Ma ugya nem ülsz géphez? -Neeem :) - Basszus, 10 óra van, ideje leszakadni a netről S: ... aztán tanároknak se
2011. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!