Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit teszel ha egyszerre...

Mit teszel ha egyszerre minden nagyon rossz irányba tart?

Figyelt kérdés

mostnában minden rosszul megy. a tanulás egyre kevésbé érdekel(ami eddig egyáltalán nem így volt!), asszem kezdek rászokni a cigire, vagdosom magam, nem eszem rendesen stb stb stb...valami ötlet????

úgy érzem csinálnom kéne valami mert ez nem lesz jó és előbb utóbb a szüleim is rájönnek...


2011. jan. 29. 22:17
 1/5 szamóca. ***** válasza:

hát talán ne ronts saját helyzeteden a vagdosással és a nemevéssel :DD

ha minden szarul megy akkor megpróbálom jóirányba terelni a dolgokat, már amennyire lehet.

a hátralévő időben pedig tartom magam, hogyne lássák hogy minden szar, és igyekszem épp ésszel túlélni.

2011. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint veszek 1 üveg vodkát 1 doboz cigit. Előveszem a naggyon ritkán használt vizipipámat. És áthívok 1-2 havert. Mindenki hoz valamit. ÉS rögtönzött délutáni házibuli fíling. Ilyenkor elengedem magam. Nem gondolok a rosszra, egy kis relax. ÉS aztán másnap kicsit fáj a fejem, kicsit szédülök, de legalább az előző napom iszonyatosan jó volt. Szóval máris elindult valami jó irányba. ÉS ez erőt ad és nagyon gyorsan össze szedem magam! Konkrétan a vizipipát ezért vettem, mert a hétköznapokban nem használom, sőt nem is dohányzom. Alkoholt is nagyon ritkán iszok, szinte csak ilyen alkalmakkor.



A vagdosásról meg annyit 12 évesen én is csináltam most pedig olyan fasza hegeim vannak, hogy hányni tudék a saját testemtől. Konkrétana combom fhujj ezért van az hogy csak sötétbe szexelek. Mert csúnya heges.

A kezemen tetoválás van, hogy elrejtsem a hegeket, az ez is milyne jó megoldás. 60 éves nagymama leszek és nő létemre az egész alkarom tiszta tetoválás. De ugyan ezt tervezem a combommal is. Szóval kiba..ottul hagyd abba a vagdalkodást mert undorító leszel tőle

2011. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez komoly?:O nem fognak eltűnni a hegek?
2011. jan. 30. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Én olyankor elmegyek úszni XD

vagycsak valahol víz alá merülök. Meleg a víz, és senki sem lát... azt úgy imádom xDD vagy ha nem tudok menni, mostanába kifekszem a hóba és gondolkozok mit kéne tennem. (Aztán mulkor odajöttek hülye haverjaim és rugdosták rám a havat -.-" de imádom őket :D) és ne szaporítsad már a vagdosós izéket, hagyd abba, inkább pirózz, de ne úgy , hogy leégess vlamait. Mi mulkor mandjem felgyujottuk a függönyt O.o

2011. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csacska00 te aztán értelmes 14 éves élőlény vagy mondhatom. Azz bíztassunk másokat piromániára, hátha véletlenül magára gyújta a házat és megpusztul benne. Észlénygyökér.



Komolyan nem tűnnek el a hegek. Sőt jobbat mondok, a felszíni sérülések, amiket pl. tűvel is tudsz vágni magadnak, az sem tűnik el. Pl.: nyáron amikor lebarnulsz az fehér marad és tisztán látszik, vagy ha rárakod a radiátorra a kezed (tűzforró) és bepirosodik a bőr akkor is fehér marad a heg, ha kijössz a forró zuhany alól is látszik, mert a bőröd sötétebb/pirosabb lesz, de a heg fehér marad!

Szóval ésszel szard el a tested.

2011. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!