Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem meg a divatot?...

Miért érzem meg a divatot? Nagyon irritáló MIÉRT?

Figyelt kérdés

Konkrétan évek óta ez gyötör. Télen próbáltam mindig beszerezni zokat a cuccokat, amikre fentem a fogam, és nagyon nehezen ment, erre nyárra természetesen az lett a divat és minden 2. lányon azt láttam, ami rajtam volt.

És most megint. Varrtam egy nagyon csini egyberészest, csőtopp+forrónaci egy gumival 'elválasztva' Nagyon jól sikerült, én csináltam a szabásmintát meg minden és direkt terepmintás anyagot vettem. Mert az már évek óta cink. ÉS persze, hogy most néézem és a nyár 'új' favoritja a terepminta. Elegem van. Mindíg ez történik, mindig!

Miért érzem meg?


2011. jan. 26. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Véletlen. Velem is történik ilyen más témákban, nem hiszem azt, hogy bármiféle természetfeletti dolog lenne benne, vagy egyéb ilyen baromság.

19/F

2011. jan. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért mert ma már minden divat.

csak az utóbbit te varrtad, a saját munkád, értékesebb, mint az, amit mások megvesznek. és valószínű hogy nincs is olyan másnak, csak hasonló. tisztelni tudom az ilyen embereket akik legalább ennyire kreatívak.

ha jól akarod érezni magad a ruháidban, csinálj olyat, ami neked tetszik, és ne foglalkozz másokkal, úgyis lesz valaki aki olyat hord mint te, vagy másol téged, ez a divat, vannak akiknek van ízlésük, mások meg csak szeretnék ha lenne :)


mióta varrsz? milyen anyagokat használsz? esetleg privátot is küldhetsz.

2011. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!