Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy baj ha a mai divatot...

Nagy baj ha a mai divatot követő fiúkra a szívbajt hozom?

Figyelt kérdés

van pár nagydarab roma haverom.

akiknek még a szemük se áll jól.

De nagyon jó fejek meg minden.


csak utálom ezeket a mai divatot követő kis ge...ket.


összegyűlünk a haverjaimmal és elkezdünk bandázni a buszon meg villamoson metróban.

És ha felszáll 1 ilyen 13-14-15-16 év körüli fiú a barátnőjével vagy netán tán egyedül akkor elkezdjük heccelni hergelni őt/őket.

De persze nem mer visszaszólni hisz mi mindig többen vagyunk.(én nem vagyok roma)


csak utálom ha valakinek van barátnője és ezért bosszúból csinálom ezt.

ők pedig teszik amit mondok.



Szerintetek nagyon elítélendő amit csinálok?csinálunk?



szakszárú farmer (vagy facom tudja ez a csőszárú g..ség, torna vagy convers cipő, póló, és ez a mai divatot követő kabát.

ÉS AZ A VÁLLTÁSKA.....AZ A KIBA.SZODT VÁLLTÁSKA.....NA arra nagyon megyek ha meglátok 1 olyan kis köcs.ögöt csak nagyon nehezen tudom visszafogni magam, h le ne rúgjam a fejét.

na tehát ezek a jellemző adatok.


én 19 a többiek mind 20 felettiek.


2011. nov. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak azt tudom mondani, hogy vagy cigány vagy és most letagadod (és nyugodtan mondhatod h rasszista vagyok, de pont ezért utálom a cigányokat, mert ilyenek mind mint amilyennek a haverjaidat leírtad), vagy nem vagy normális, és gyűlölöm az ilyen embereket, mint te, mert szerintem pont te vagy az aki nem normálisan gondolkodik. Nem azt mondom, hogy nekem tetszik az a stílus, amit leírtál, de neked nem mindegy ki hogy öltözik? Lehet hogy másoknak meg a te stílusod nem tetszik, csak tudod az épeszű emberek nem csinálnak ilyet, mint te, mert semmi közük hozzád, úgy ahogy neked sincs másoknak ezen dolgaihoz.
2011. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem komoly baj van veled ha nem tod leszarni h hogy néznek ki a buzeránsok..

nem mindegy?

az ő dolguk b.zmeg..

sztem nagyon is gázos amit csináltok. de az még gázabb, hogy ezt itt kell megkérdezned.

az meg a leggázabb, hogy én válaszolok, de mosmá mindegy..

2011. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet lepontozni, de akkor is megmondom:

Hü*e sz*r-ok vagytok. Ha felszáll egy 13 éves gyerek akkor most odamentek piszkálni? Kva menők lehettek. És mért utálod ha barátnőjük van? Netán ronda vagy és h*lye? Remélem hamar kerülsz korházba/börtönbe...

2011. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉS AZ A VÁLLTÁSKA.....AZ A KIBA.SZODT VÁLLTÁSKA.....szakadok meg!!=)))
2011. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Igen, eléggé gáz. Teljesen felesleges olyanokat b..ogatni, akik hozzátok sem szóltak. Mindenkinek szíve joga olyan cuccban járni, amiben jól érzi magát. Nem fognak a kedvetekért másképp öltözni. Ugyan miért is tennék? Az a Te egyéni szoc. problémád, hogy tetszik vagy nem. Ja és az is benne van a pakliban, hogy ha egyszer "rossz" emberre esik a választás, találkozol vele valamikor egyedül, kapsz egy jó nagy sallert... Mert gondolom csak akkor nagy a szád, ha sokan vagytok. Tipikus...
2011. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!