Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bánni vagy megbánni?!Az örök...

Bánni vagy megbánni?!Az örök kérdés, megtenni és megbánni vagy nem tenni meg és bánni egy életen keresztül.

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtenni és nem bánni. Viccen kívül, kockáztatni kell, különben egy helyben toporgunk egy életen át.
2009. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok mondani, hogy nincs értelme megbánni semmit. Már úgyis mindegy.


Még csak 19 vagyok, de sokkal jobban bánom azokat a dolgokat, amiket nem tettem meg, mert szuper életem lehetne...


Ha olyat teszek, amit később megbánok, az legalább nem kínoz egy életen át, hanem idővel túlteszem magam rajta és pont.

De ha valamit nem teszel meg örökké eszedbe jut, hogy mi lett volna, ha... és ha több ilyen dolog is van, akkor pedig bele lehet őrülni.


Üvd: egy félig őrült csaj :DD


Ne bánd meg!

2009. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinem megtenni és nem bánni.Mert ha már valami megtörtén akkor hiába bánkodunk ugyse lehet visszaforditani de legalább megtettük és tudjuk hogy máskor jobb ha nem!!
2009. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet súlyosságától függ. Ha nem nagy tétű dologról van szó, akkor érdemes kockáztatni és megtenni, mert nem veszíthetsz túl sokat. De komolyabb dolgoknál sajnos előfordulhat, hogy életed végéig bánni fogod, hogy megtetted. Velem az utóbbi történt. a "kis hülyeségeket" viszont nem bánom különösebben.
2009. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!