Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vetessem észre magam...

Hogyan vetessem észre magam egy sráccal, aki tetszik nekem. (? )

Figyelt kérdés
ö szinte észre se vesz.(?) :\
2011. jan. 5. 19:18
 1/4 böiler ***** válasza:
Vegyél bakancsot, fehér-piros fűzőt, told le a hajad tarajba, vegyél fel egy szép bőrkabátot, hibajavítóval dobd fel, no meg valami szekszi leopárdmintás harisnyát. Szerintem tuti siker.
2011. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző vicces,biztos hogy szereznél nézőteret is ,bár nem tul előnyös :D.

szerintem simán beszélgess vele! ez a legjobb,bármilyen meredek a helyzet,ez nem férreérthető,és ha nem nyomulsz,csak haver SEMMI ROSSZ NEM JÖHET KI BELŐLE ;)

sok sikert.(tapasztalat :DD)

2011. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda és kérj tőle papírzsepkendőt, mert neked elfogyott. Ha nincs nála, akkor két legyet ütöttél egy csapásra, mert nálad apró sincs sajnos, és a büféig együtt kell mennetek, hogy vegyen neked. Addigra meg úgyis kiderül, hogy ha csak suta a srác.
2011. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
csapd tarkón egy serpenyővel!
2011. jan. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!