Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi lehet ezzel a...

Szerintetek mi lehet ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkban egy 17 éves fiú. Hihetetlenül jóképű, kb. életemben 2-3 ilyen fiút ha láttam, mintha mérnökök tervezték meg minden egyes vonását, sokan már nem is embernek nézik közbe annyira tökéletes az arca, de ezzel szerintem Ő is teljesen tisztában van, meg nagyon szexisen is öltözködik.


Viszont nem igazán szól senkihez, inkább elvonul, zsebre tett kézzel mászkálgat most nem tudom vagy lekezelő vagy befordult. Mintha valamin mindig gondolkodna, örlődik kicsit gondterheltnek is tűnik közbe... Próbálgatnak vele beszélgetni is, de olyan unott az arca, hogy nem igaz. Mondani sem akarom, kb. az összes lány már próbálkozott nála az iskolából, de hát nagyon ez sem érdekli közbe röhögcsél ezen egy kicsit.


Annyira a tanulás nem igazán érdekli, viszont egyik barátja mondta, hogy eléggé unja az egész iskolai rendszert meg magát az iskolát, ilyen színészkedésen gondolkodik meg modellkedésen :D Állandóan ezen jár az agya, hogy hogyan tudna befutni és sikeres lenni. Azt tudom, hogy nagyon érdeklik ilyen kinézettel járó munkák mint pl. modellkedés de tanulással elég sok problémája akad, meg mintha szabadulni akarna a suliból...


Viszont sohasem szól be senkinek, nem kötekszik egyszer sem vág fel tökéletes kinézetével, de mintha kicsit olyan nemtörődőm lenne, szerintetek is?


2010. júl. 25. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod van aki a szép külsejétől pont nem beképzelt, bunkó állat lesz, hanem csendes visszahúzódó fiú.

Igen az is elképzelhető, hogy míg a többi fiút a focizás érdekli, addig ő már fejben a jövőjét tervezgeti.

Inkább ilyen legyen valaki, mint egy nagyképű majom.

Csajozni meg biztos még nem akar, meg már lehet, hogy unja is őket, ha fürtökben lógnak rajta. :D

2010. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. annyira nem vagyok jó képű de. azért nálam is szoktak próbálkozni +elég sokan utálnak na mondjuk nem érdekel.. akit én szeretek ő is..

bnőm nincs mert már annyiszor csalódtam hogy nem is kell + nálam ott a családi háttér..

lehet nála is ez a helyzet..

2010. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem vámpír..;)
2010. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja nekem is a vámpír jutott eszembe

milyen lehet? normális, egyszerű, nem hatott rá a társadalom hülyesége

2010. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet vele, de nagyon ijesztő, ha legközelebb meglátjátok, verjétek agyon. Fujj, nem kell az ilyen!
2010. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fiibsz válasza:
ooo edward 2..xĐ
2010. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valószínüleg valami problémája van. családi, egészségügyi bármi lehet. még az is, hogy a csajozással vannak gondjai, attól, hogy jól néz ki még lehet neki nehezen megy.

én azt mondanám, hogy egy kicsit művészlélek és egy kicsit érettebb az ennyi idős átlagnál akit csak a bulizás meg a piálás érdekel.

2010. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!