Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek mi a hobbija? Ötleteket...

Kinek mi a hobbija? Ötleteket gyűjtök, hátha vmihez kedvet kapok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint ő soha nem unatkozik. XD
2011. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindennel töltöm az időmet, de mostanában lefekszek a szobám közepére és a szőnyeget tanulmányozom, nézegetem a szálait. Tényleg jó unaloműzésnek, elbabrálhatsz vele, sztem jó dolog. :)
2011. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
hát én régebben imádtam horgászni, csak abba maradt mert időm se volt meg túl sok péntem se:( (elég drága az engedély)
2011. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
bocs *pénzem
2011. jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Vannak dolgok amelyek gyerekkoromból maradtak meg, pl: bélyeg, képeslap, szalvéta gyüjtés. Ma már nem gyüjtöm őket olyan szenvedéllyel mint annak idején, de ha kapok elteszem a többihez. Majd jó lesz az utódoknak.

Felnőttkori hobbim inkább már a kézimunkázás: kötés, horgolás, gobelin varrás, keresztszemes varrás. Ehhez nagyon sok idő kell, de nem kell törnöm a fejemet sohasem az ajándékozásokon, mert egy ilyen darabnak mindenkor örül mindenki. Aztán mivel mélyen vallásos vagyok, nagyon sokat foglalkozom a hit kérdésével is, olvasom a Bibliát illetve a neten is hozzáolvasok, igék értelmén elmélkedem. Szeretek internetezni, pps-eket nézegetni, sajnos késziteni nem tudom - még. Szeretek utazni, nagyon sok helyen jártam már Európában, nem drága utazási irodák szervezésében, csak egy helyi kisvárosi szerveződésben busszal, sokkal olcsóbb, és ugyanazt a látványt kapod, még idegenvezető is van, aki nagyon részletesen elmondja egy látványosságról a tudnivalókat. Szeretném még a hobbijaim között tudni a természetjárást vagy biciglivel ugyanezt, de ahol lakom erre nincs lehetőség, legközelebb 50 km-re csak. Mindezeken kivül szeretek zenét hallgatni, komolytól a könnyüig minden müfajban van kedvencem. Olvasgatni könyveket, szép verseket, utileirásokat, életrajzi történeteket. Elmondhatom, hogy sohasem unatkozom, mindemellett van munkahelyem.

2011. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 16. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!