Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülyének látnak az emberek?...

Hülyének látnak az emberek? Mit tegyek (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok és amikor suliban vagyok akkor valamiért mindig csak így hülyülni tudok ami a haverokkal nem gond, de van 1 lány aki szerintem hülyének lát, mert valamikor csak ilyen kínos csend van, pedig egyik jó barátom a lány akivel megbeszélek mindent, csakhát ugye suliban nem beszélhetek a problémáimról mert ott vannak a többiek... Ezért marad az msn. Csak elgondolkodtatott hogy tényleg hülyülősnek látnak-e mert amúgy nem vagyok az, csak ez egy ilyen álarc inkább mert elég pesszimista vagyok meg negatív amúgy...
2010. dec. 30. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én fiúként úgy látom a lányok megérzik milyen az ember belső világa.
2010. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz. En is lany vagyok... az osztalyomba az osszes fiu ketszinu. Annyira masak amikor egyutt vannak, de amikor egyedul... olyan kis naivak, felenkek. Oke, megertem meg csak nyolcadikosok vagyunk, de akkor is. :)

Szerintem csak onmagad kell legy, es ne erdekeljen mas. Nem szerethet mindenki, sehol sincs mindig "beke". Mindegy.

De biztos vagy benne,hogy nem tetszik neked a lany?

Mert altalaban,hogyha erdekel valaki velemenye, akkor arra "felnezel"...

Talan kerdezdd meg,hogy mit gondol rolad, milyennek lat, lehet,hogy furcsa lessz, de legalabb megtudod az igazat. :D :))

2010. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En ne legy pesszimista, es negativ.

Legalabb egy nap: probalj pozitivan allni a dolgokhoz, es ez legyen oszinte, ami a szivedbol jon. Meglatod, sokkal jobb optimistanak lenni... nem mondom azt,hogy ez egy alsajatithato dolog, de megkonnyiti az eleted. Jobb nevetve tullepni mindenen, minthogy sirva fogod a fejed,hogy "jajj ez tortent, jajj az". Sirankozas helyett, tenni kell a dolgok ellen.

Ajanlom neked "A titok" cimu filmet, en hiszek benne. :)

Sok szerencset. :)

14/L

2010. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elsajatithato* bocsi. :)
2010. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a lány hülyének néz a hülyülések miatt akkor ő a leghülyébb sztem:Dén lány vagyok de én is ilyen a suliban mindenkivel hülyülök de azért az álarc mögött nagyon pesszimista csaj vok:D sosem vagyok megelégedve semmivel sem..aztán a külsőm a halálom a barátom eprsze mondja hogy nincs baj vele de csak én érzem hogy milyen szar igy:D amugy szerintem maradj ilyen amilyen vagy és lesz majd vki akinek igy fogsz tetszeni:D:D:D
2010. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a lány, csak úgy ahogy mondtad, felnézek rá. Az a baj egyébként, hogy nem tudom, hogy ÉN mit gondolok, hogy mi jön szívből...
2010. dec. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!