Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem akar velem senki...

Miért nem akar velem senki beszélni? (LEN)

Figyelt kérdés

:'( rosszul esik h senki nem ir nekem pl. msn,fb,sem sehol de élöben meg keresik a társaságom... :*( nem tudom milehet a baj mert nagyon elvannak velem! Nagyon elvagyok keseredve.. egyébként néha ugy érzem h nincs miröl beszélnem velük.. lehet h az éppen adott személlyel van a baj mert aki vicces azokkal képes vagyok elhülyülni egésznap.. :( Mi lehet a gond?

kedves vagyok velük és megértö,nem vagyok pofátlan és hagyom ha valaki szomorú leirja mi a baj stbstb nem rezgözom nekik nehogy zavarjam meg minden..

mi lehet a baj?? :*( valami tipp,ötlet h keressék a társaságom,vagy valami taktika amivel esetleg jobb lehet a helyzet???

valakisegitsen! :((


2010. dec. 22. 22:40
 1/9 A kérdező kommentje:
mert élöben nagyon elvannak velem*
2010. dec. 22. 22:41
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kezd te a beszélgetést, és irányítsd úgy, hogy jó színben tűnj fel, legyen jó a hangulat, stb. Ha látják, hogy milyen jó veled beszélgetni msn-en vagy fb-n, akkor majd ők is rád mennek. Legalábbis szerintem. Sok sikert!
2010. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Tanulj meg értelmesen írni.
2010. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem zavar h nem magyar vagyok hanem angol?! csak tudok magyarul is csak még egykicsit nehezen megy.. :D
2010. dec. 23. 04:11
 5/9 anonim ***** válasza:
nemtudom.irj privit.add meg msn cimed,felveszleg.beszélünk és megmondom :D
2010. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahha, persze, és én vagyok Donald kacsa.
2010. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És felvilágosítanálak, hogy a LEN (Linum) egy növény, és kedvelt textilipari nyersanyag.

Közkedvelt a háztartási célú felhasználása(abrosz, szalvéta, lepedő, takaró...); valamint dekorációs, bútoripari és kárpitosipari szövetek gyártása.

2010. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jo tudni. :)
2010. dec. 23. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok vele.... nálam is ez a helyzet :(
2010. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!