Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg lehet tanulni azt hogy ki...

Meg lehet tanulni azt hogy ki tudj állni magadért?

Figyelt kérdés

nekem az osztályomba csak olyanokat ismerek akik nem tudatosan formálták a személyiségüket hanem a baráti kör formálta..


én meg csomó ellentmondásba ütközök nap mint nap, olyan dolgokat teszek amit 1 óra múlva meg is bánok,sokszor nevetségessé teszem magam mások előtt ,mert nem tudom kifejteni normálisan a gondolataimat...


ezért inkább bele sem kezdek, az osztályfőnök sem hisz nekem pedig sosem mondtam olyat neki ami nem volt igaz,hanem az EGÉSZ VILÁGON AZ SZÁMÍT HOGY HOGYAN TUDSZ KIÁLLNI MAGADÉRT...


ha nem tudsz nem baj hogy jót mondasz ,aki felnőtt vagy több a barátja annak több ember lesz a pártfogója és akkor ennyi vagy ,még rosszabbul érzed magad...


nem szoktam ezen napokon át gondolkodni mert ügyelek a pozitív gondolataimra és persze olyankor jobban vagyok ha legalább belül jól érzem magam... de akkor is kívül rossz!

17F


2010. dec. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nem. Szerintem belul rossz... vagyis elarulod magad "

én meg csomó ellentmondásba ütközök nap mint nap, olyan dolgokat teszek amit 1 óra múlva meg is bánok,sokszor nevetségessé teszem magam mások előtt ,mert nem tudom kifejteni normálisan a gondolataimat... " . Ezt azt mutatja,hogy nem vagy tisztaba a belso tulajdonsagaiddal... vagyis, mindenen javitani lehet. Nem szamit mikor, egy kisebb-nagyobb erofeszitessel eltudod erni amit akarsz, es ki tudsz allni magadert. Szerintem azert van valami a "kornyezeteddel" is,hogyha "szegyenled" magad utana. Javits azokon a dolgokon amiket nem szeretsz magadba... pld. irdd le egy lapra,hogy min akarsz valtoztatni. Eleinte odakell figyelned, de idovel megszokod, csak ne jatszdd meg magad. Es elkell fogadnod magad... :) Hogyha vannak barataid logj sokat veluk,hogyha nem akkor keress baratokat... es ok segitenek neked "talpra" allni! Mert baratok nelkul nem erunk semmit. Sok szerencset!

2010. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jajj elnezest, faradt vagyok... szoval:

"Ezt azt mutatja" => ez azt mutatja*


""szegyenled" magad utana. " => irtad,hogy buntudatod van egyes tetteid utan, amiket kesobb megbansz.

2010. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ ,a társaság sajnos nem nekem való ,de próbálok azzal a kevés baráttal lenni aki van...
2010. dec. 19. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!