Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választani lehetne, mikor...

Ha választani lehetne, mikor világra jössz, ti melyikre voksolnátok?

Figyelt kérdés
Rövid életed legyen, de telis-tele kalanddal, mindig új, jó és rossz élményekkel és partnerekkel, mindig másutt, és máshogyan... VAGY jó hosszú élet, de hétköznapi, megszokott, kiegyensúlyozott és egyetlen tartós kapcsolattal. És miért?
2009. jan. 20. 00:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
szerintem mindkettőre szükség van egy életen belül. elöször kalandok és utána az ember megállapodik, nem azért mert már megkell komolyodni hanem én is ugy érzem hogy már nem arra vágyok mint régen. azt meg hogy meddig fogok élni nem is akarom tudni.
2009. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a hosszú életet választanám megszokott dolgokkal és kiegyensúlyozott kapcsolattal. Miért? Mert most is ilyen az életem, és nem adnám oda semmilyen kalandért cserébe. Szeretem a megszokott, de számomra csöppet sem unalmas dolgokat. A férjemet tini korom óta ismerem, jó érzés, hogy elég csak ránéznem és tudom mit gondol, mit szeretne, vagy mi bántja.

Nekem így tökéletes az életem.

2009. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
en az elso valaszoloval ertek egyet de nem tudom milyen idoben. szeretem a hippis idoket is :D de a mait is hisz ebbe nottem fel.
2009. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én szeretnék még egy életet!Ha hosszú életem is lesz, az is nagyon rövid.
2009. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!