Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha kéne választani a következő...

Ha kéne választani a következők közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés

kisebb növésű és jóképű vagy átlagos testméret de csúnya


Tudom a szépség meg a csúnyaság relatív dolog, de most az olyan esetet vesszük amikor a nagy többség szerint jóképű vagy csúnya.

Kisebb növésű alatt kb 170cm magas és 60kg súlyos alkatot értek.


Az egyik közülük én vagyok a másik a haverom...mindegyik a másikét tartja előnyösebbnek.


2010. nov. 22. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én így nem tudnám megmondani. egyébként a szépség relatív mindenkinek más az ízlése. amúgy ha muszáj lenne választanom akkor a normálisabbikat amelyik rendesebb.
2010. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hogy milyen lennél te? Melyik jellemezzen inkább téged?


Nem, hogy a lányok melyiket válasszák...az úgysem ettől fog függni.

2010. nov. 22. 17:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

170 cm az nekem bőven elég, mert én csak 163 vagyok kb. Szóval én őt választanám. De ez attól is függ, a "csúnya",az mennyire csúnya. Mert van nagyon, aki semmiféleképp nem jöhet szóba, pl ápolatlan, tele gennyes pattanással, az arcformája nem megszokott (ezt nem tudom máshogy leírni, magyarul nagyon nem tetszik az arca), mindig zsíros a haja, stb. Vagy csak annyira csúnya, hogy nem egy szépfiú, de azért elmegy. Lehet ezek szemét kijelentéseknek hangzanak de nem az a célom.. Gondolom nálad is vannak a lányok között ilyen kategóriák. Szóval ha nem egy adonisz, de látom hogy ad magára, akkor nálam ő oké. De egy nálam alacsonyabbal nem biztos hogy össze jönnék..

Szóval én sem tudok dönteni, nálam inkább az arc és az igényesség a meghatározó mint a magasság.

17l

2010. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom kisebb termetű (166-175 között lehet, sacperkábé.) Mackós alkatú. Bevallom,az első randin nagyon nem tetszett, kicsit megis lepődtem... De aztán beleszerettem. És nem a külsejébe, hanem a belsőjébe. :) Aztán a külsejébe is beleszerettem. :D
2010. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1.az alacsony magasságnak nincs hátránya

2.az átlagos magasságnak nincs előnye

3.a szép arc előnyös még ha egy goblin vagy akkor is,mert az emberek máshogy viszonyulnak hozzád

4.a csúnya arc hátrányos,még ha adonisz tested is van.


Vagyis a válasz:

hátránytalan=0

előnytelen=0

hátrányos=-1

előnyös=+1


Első fickó:

0+1=1

Második fickó:

0-1=-1


Matamatikailag az első xD

2010. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó bírlak...ez a matek levezetés király.
2010. nov. 24. 19:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisebb növésű, mert én csak 158 vok (14/L)... egyébként is szerintem elég a 170 cm....
2010. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
amelyikbe szorult egy kis ész is.
2010. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
kisebb
2010. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kicsi vagyok és csúnya, szóval a kettő közül bármelyiknek örülnék.
2010. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!