Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy nyálas sorozatra könnyezni tudok? :D

Figyelt kérdés
f/18
2010. nov. 23. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja! Egy férfi sohasem sír... ez van.
2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én és megkönnyezek a filmektől...főleg,amiben az érzelmek játzák a főszerepet..:) szerelem,szeretet stb.. de én egy 15 éves láy vagyok:) fiúnál,néha aranyos ,ha megmutatja a gyengébbik oldalát sztem:) de épp ezért szeretem,mert ez ritka a fiúknál..:D rem, azért nem bőgsz,ha kapsz egy pofont,mert akk nincs gond,és nem ciki:)
2010. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Saten . . . :-)


Minden férfi sír, viszont van aki a csak párnájának és van aki nem szégyelli mások előtt sem. A férfiasság nem attól dől el, hogy valaki megkönnyez-e egy sorozatot vagy sem. Sokkal inkább fontosabb az férfileg és emberileg is, hogy mennyire befolyásolható valaki: mások kritériumai szerint él vagy saját akarata és izlése alapján.


Van aki szerint "ciki" a te reakciód és lesz akik szerint pedig nem az. Viszont nem ez számít, mivel az emberek különböznek, de egyiküknek sincs beleszólásuk a te életedbe. Nekem sincs, természetesen, viszont én arra buzdítanálak téged, hogy élj úgy, ahogy te találod jónak, mert nem jó az, hogyha valaki befolyásolható mások által és az sem jó, ha az ember elapasztja az önmagából eredő késztetéseket, csak mert egyesek szerint "gáz", "ciki" meg "égő" bizonyos helyzetben bizonyosféleképpen viselkedni.

2010. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor én egy érzéketlen paraszt t4hó p4raszt vagyok mert én még sohasem sírtam filmen. Sőt én sohasem sírok!
2010. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

-bőgni amúgy sem szoktam :D ,és nem olyan vagyok aki sír ha "kap egy pofont",csak ha egy sorozatban nagyon érzelgős pont van akkor elérzékenyedem,nem tehetek róla.

Nem vagyok puhány,meg meleg,meg ilyenek =)

köszi h írtál


-EasyAnswers, köszi a válaszod,nagyon hasznos,igazad van:)


-Saten,szerintem a férfi is ember,azaz érez,és nem tudja mindig mindenhol elfojtani ezt :)

2010. nov. 23. 19:02
 6/11 rebel174 ***** válasza:
Szerintem ciki ha egy ferfi sir barmin is :S...
2010. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Saten oldalán állok, egy férfi ne sírjon.
2010. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem sírok,csak néha könnyezek tőle,nagy különbség.
2010. nov. 24. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Pár könnycsepp oké, meg ha valami igazán komoly dolog van, de szerintem az égő, hogyha a barátnőddel nézel egy sorozatot(vmi drámai részt), a lány beletemetkezik a párnába, és bújna hozzád, de mikor felnéz azt látja, hogy a "férfi, akinek meg kellene vigasztalnia", bőg.

Másrészt szerintem hiába mondják a lányok, hogy "jaaaaj, milyen cukkcsi, hogy a pasi ilyen meg olyan érzékeny" amikor látják, hogy sír nem ez jut eszükbe, hanem, hogy ez milyen égő már.

Egy pasi ne pityeregjen sorozatokon, csak akkor sírjon, ha valami tényleg komoly, fontos, szomorú.

2010. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nemtudom, én kifejezetten cukinak találom ha egy fiú elsírja magát, de azért ne tegye ezt túl sűrűn:DD
2010. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!