Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is ennyire frusztrált és...

Más is ennyire frusztrált és mérges mostanában?

Figyelt kérdés
Mivel mostanában semmi sem jön össze olyan idegbeteg vagyok hogy az hihetetlen. Nagyon vissza kell fognom magam hogy ne szóljak be a körülöttem lévőknek hogy kussoljon már. Itt gyakorin is elég gyakran írok bunkó válaszokat. Minden apróságon felcseszem magam, ütöm a bútorokat, telefont is földhöz vágtam már párszor.

okt. 21. 07:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
Én nem.
okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Tanuld meg a helyes stresszkezelést, mert ebben hiányt szenvedsz.
okt. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na és azt hogy kell?

Az tény hogy nem fudom kezelni a stresszt, soha nem is tudtam.

okt. 21. 08:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Most is beszólt a párom hogy ne nézzek ki az ablakon. Szívem szerint beleverném a fejét a betonba mert mar elegem van belőle is.
okt. 21. 08:14
 5/11 anonim válasza:
65%

Nekem felírtak gyógyszert, kiderült, attól lettem síkhülye.

Belekötöttem még a madarakba is a kertben.

Kidobtam a gyógyszert, azóta birkatürelmet igénylő hobbim van, falubeli papóka megjegyezte, ő már megőrült volna, pedig szed egy csomó vérnyomáscsükkentőt, meg egyéb nyugtatót.


Lehet magas vércukor, vérnyomás, pulzus, homályos látás, sok fejfájás, stb.

Csak mire az ember erre rájön......

okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

#3


[link]


Szívesen és sok sikert. Iszonyatosan frusztrált vagy. Keress olyan tevékenységet, pl. futás, testedzés, amivel le tudod vezetni a benned felgyülemlett feszültséget.

okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Futok amúgy, meg pilatesezek. Semmit sem segit a frusztrációmon :'D
okt. 21. 09:00
 8/11 anonim ***** válasza:

A kérdező azt kérdezte, hogy más is ilyen-e. Erre mindenki osztogatja a kéretlen tanácsokat :D

Vagy megoldást is szeretnél, kérdező?

Velem is sokszor előfordul.

okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Semmit sem segit a frusztrációmon"


De segít, csak te nem akarod, hogy segítsen. Én nem vagyok frusztált és idegbeteg, mint te. Csak hogy tudd, az idegesség rengeteg betegség melegágya. Nem leszel sokáig egészséges és hosszúéletű se, ha ilyen életvitelt folytatsz.

okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja én azt tudom hogy feldobom a talpam olyan 40-50 éves korom körül, nem kell rá emlékeztetni.
okt. 21. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!