Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legutolsó dolog ami...

Mi volt a legutolsó dolog ami akár most is vissza gondolva rá nagyon mérges leszel tőle és többet nem szeretnél ilyet átélni?jobb lenne végleg elfelejteni.

Figyelt kérdés

aug. 2. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Szerencsére nemrég engedtem el egy ilyen sérelmem, szóval már nincs ilyen. Sokáig nagyon rossz szájízzel, szinte már tisztára idegesen gondoltam rá vissza, viszont egy ideje már teljesen semlegesen tudok róla beszélni.

Elég komolyan megalázott egy tanárom az egész osztály előtt. Rosszindulatú is volt, és kifejezetten gonosz is, mindezt úgy, hogy a többiek is azt mondták, hogy azt nem jogosan tette velem a nő.

aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lényegében ingyenélő, rátarti, "Én szegény vagyok, de minden lehetőséget kihasználok" emberek közelében lenni, munkatárs lenni a közelében.
aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idióta,dühítő facebook kommenteket olvasni.
aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!