Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy én bármit...

Miért van az, hogy én bármit szeretnék elérni sosem sikerül?

Figyelt kérdés

Már egy jó pár munkahelyre beadtam a jelentkezésem, és még csak sehonnan vissza sem jeleznek. Nyilván azért, mert egy szar vagyok. Már sokszor ha meglátok egy álláshirdetést sem adom be, mert úgy vagyok vele úgy sem én leszek a nyerő.

Egy helyre behívtak ugyan, de ott meg az ottani főnök azon szórakozott, hogy látszik mennyire be vagyok feszülve, már előtte is azt fújta, hogy miért nem vagyok alkalmas a 230 ezres munkára.

Világ életemben egy szerencsétlenség voltam, akin az osztálytársai is röhögtek. A mai napig zárkózott, feszült, és ideges vagyok.

Eddig gondolkodtam azon, hogy egyetemre megyek, de szerintem azzal sem lenne munkám, mert úgy érzem én mindenhova kevés vagyok, és az élet is ezt igazolja már 30 éven keresztül. Azon is gondolkodtam már, hogy semmi értelme élnem, velem úgy sem veszít semmit sem a világ, ha meghalnék.

Az összes többi velem egykorú ilyen-olyan jó karriert futottak be, némelyikük vezető beosztásban is van, és fáj, hogy belőlem meg nem lett semmi, túl késő mindenhez.


tegnap 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Kezet foghatunk, sorstárs!


De az a baj, hogy a negatív spirálból nehéz kimászni és minél többször állítod magadról, hogy semmire se vagy jó, annál hamarabb elhiszed és amikor már elhitted, akkor mindenhonnan ezt az önigazolást várod vissza és meg is kapod.


Hány éves vagy, hogy már túl késő, 100?

tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Keress fel egy pszichológust, mert valószínűleg az önértékelési gondjaidnak erősen köze van a sikertelenségedhez.
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus gyorsan és nem nem vagy szerencsétlenség..De ilyenkor bármit el kell vállalni mert bizony néha lentről kell kezdeni..És ott nem válogatnak és az egyik munka hozza magával a másikat..Munkanélküliség van kevés a munkahely nagyon..Válság van infláció van..És te régóta nem realizáltad hogy olyan lelki gondjaid vannak amik akadályoznak a munkavállalásban és gondolom másban is..De nüggedj voltam én is így kilehet lábalni de keméyn harc lesz..Egyszerre kell pszichologushoz járni ,dolgozni,magadon dolgozni ,sématerápiázni..De a fejlődés az megéri majd..
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Párkapcsolat?

Ne aggódj már túlságosan karrier, munkahelyi sikerek miatt. Nemsokára itt a Végitélet,ami vagy a Közel keletről vagy éppen az ukrán orosz háboruból fog jönni.

Elvezd ki még a hátralévő heteket, hónapokat.

Karriert meg majd csinálsz a következő életedben, 5 ezer év múlva.

tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!