Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mennyire ijesztő az emberek...

Az mennyire ijesztő az emberek szàmàra ha önismerettel foglalkozol?

Figyelt kérdés
Mert azóta vannak akik eltàvolodtak.Egy baràtsàgom tavaly ősszel ment szét megszakítottàk velem.Egy màsik személy meg most helyezkedett tàvolabbra.Ebben a kapcsolatban voltak apróbb konfliktusok ha közösen utaztunk valahova mindig voltak undok,kioktató megjegyzései itt ez mindig kiütközött.
tegnapelőtt 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Az emberi ostobaság az ijesztő.

Például mit jelent az, hogy önismerettel foglalkozol?

Ez a szakmád?

Vagy csak szeretsz másokat néhány apróság alapján beskatulyázni?

tegnapelőtt 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajat magamon valtoztattam es igyekszem valtoztatni,gyakorolni az onreflexiot szamomra kb.ez
tegnapelőtt 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a külvilág mindaddig nem fogja észrevenni - és így ijesztőnek találni - amíg nem kezdesz el extrém baromságokat csinálni vagy mondani.
tegnapelőtt 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kell mások orrára kötni?
tegnapelőtt 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az önismeret miatt, hanem a viselkedésed miatt. Miféle változásokat vezettél be?
tegnapelőtt 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.ezt en sem tudom pontosan.Jobban kiallok magamert,meg merem mondani ami nem tetszik,azelott lenyeltem es magam ellen mentem.A pszichologusnom szerint sokkal nyugodtabb es magabiztosabb vagyok mint 1,5 eve.
tegnapelőtt 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor eldöntöd, hogy akiket elvesztettél, azok tényleges veszteségek-e vagy ez inkább nyereség. Ha veszteség, akkor az a tanulság, hogy az önérvényesítés nem jelenti másik földbe taposását. Asszertivitással foglalkoztál?
tegnapelőtt 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,foglalkozom.Az elso esetben az illeto nagy hibakat vetett es nem akart szembenezni vele,megbeszelni se akarta, inkabb kilepett a kapcsolatbol.A masik helyzetben ugy gondolom nem vagyunk kompatibilisek es az hogy mashogy latok dolgokat neki nem fer bele.Ez annyira nem bant,max.amiatt hogy egy emberrel kevesebb es igy sincs sok beloluk.Az elso az fajt...ugy erzem ott nagyon nem azt kaptam visszafele amit erdemeltem volna
tegnapelőtt 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha te valakit igazán szeretsz, akkor a hibaelkövetése ellenére is szereted, elfogadod úgy, ahogy van. Az általad vélt igazság a te igazságod, az övé meg más. Mik voltak azok a nagy hibák?
tegnapelőtt 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt hosszu lenne taglalni...annyi igaz az en igazsagom ezert jo lett volna tisztazni a dolgot
tegnapelőtt 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!