Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ekkora traumát okozott volna?

Ekkora traumát okozott volna?

Figyelt kérdés
Tavaly szereztem meg a jogosítványt, aminek persze örülök, hogy meglett, de nem azért mert annyira szerettem volna, hanem a szüleim erőltették rám. És az a szenvedés, amin én keresztül mentem, számomra leírhatatlan volt. Pénzkidobás azért amiért nem akartam, gyomorgörcs azért, ami rám lett erőltetve és nem akartam, oktató, aki folyamatosan károgott. Nem voltak meg hozzá a képességeim (most sincsenek), és vizsgán is úgy mentem át, hogy meg lettem sajnálva, és az oktatónak is meg kellett igérnem, hogy nem csinálok hülyeséget azzal, hogy az autó, mások és saját magam testi épségét kockára teszem. És egyszerűen bármikor amikor megpróbálok kormány mögé ülni, undorom az egésztől, mert egy életre elment tőle a kedvem úgy, hogy nem akkor csináltam amikor én úgy éreztem, hogy akarom, és egy csomó pénzt kidobtam azért, amire nem akartam. Nincs bennem az érzés, hogy én vezetni akarok. Nekem ez hatalmas trauma volt lelkileg, kb, mint másnak egy rokon elvesztése. Az érzés sincs bennem, hogy leakarnám küzdeni. Ezzel lehet kezdeni valamit?

tegnapelőtt 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Lehet: hagyd a fenébe. Mindenkinek jobb lesz, ha nem ölsz meg senkit.
tegnapelőtt 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Na epp ezert nem csinalom meg en is.. magadra kene hallgatni nem masokra
tegnapelőtt 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Már hogyne lehetne! Nem vezetsz és kész. Ahogy én sem.
tegnapelőtt 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt kár erőltetni.
tegnapelőtt 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!